Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Serince Çiğköfte Bayilik Şartları

Serince Çiğköfte Bayilik
Serince Çiğköfte Bayilik
Bayilik.Gen.tr

SERİNCE ÇİĞKÖFTE

Serince çiğköfte 2005 yılında İstanbul’da Ramazan usta tarafından kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden bu yana büyük bir titizlikle çalışan firmanın lezzeti beğenilmiş ve yoğun talep üzerine bayilik ve şube vermeye başlamıştır.

Geleneksel lezzetimizi tüm dünyaya ve Türkiye’ye tanıtmayı amaç edinen firma, bayilik veren firmalar arasındadır.

Türk damak tadına uygun olarak hazırladığı çiğ köftelerde kullandığı baharat, bulgur ve salça Türkiye’nin en iyi firmalarından alınmaktadır. Firma, kullandığı yeşillikleri büyük bir titizlikle hazırlar.

Marka tescil belgesine sahip olan firma, üretimlerinde temiz ve hijyenik olmaya özen gösterir. Önceliği müşteri memnuniyeti olduğu için kaliteden şaşmaz.

Modern üretim fabrikasında el değmeden üretilen çiğköfteler, günlük olarak vakumlu poşetlerler şubelere gönderilir.

SERİNCE ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Girişimcilerin önünü açan serince çiğköfte, onlara kendi patronları olma fırsatı sunuyor. Geleneksel lezzetimiz olan çiğköfteyi daha fazla kitleye ulaştırmayı planlayan serince çiğköfte, bayilik vererek bunu yapıyor. Böylece hem kendi kazanıyor hem de yatırımcı kazanıyor.

Firmadan bayilik almak isteyenlerin öncelikle internet sayfasında bulunan başvuru formunu doldurması gerekmektedir. Başvuru formunu inceleyen firma, size en kısa sürede dönüş yapacaktır. Eğer sizle çalışmayı isterlerse, bayilik sözleşmesi yapılır. Bu sözleşme ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır.

Firma sizle görüşmesi sırasında franchising bedelini söyleyecektir. Sözleşmeyi imzaladığınız ilk andan itibaren firma size haftanın 7 günü 24 saati yardım edecektir. Firma, ilk günden itibaren size gerekli eğitim desteğini sağlar. Açacağınız iş yerinin bulunduğunuz şehirdeki en işlek caddede olmasını isterler.

İş yerinin konseptinin firmanın konseptine uygun olarak dizayn edilmesi önemlidir. Firma, ara dönemlerde bayiliği denetler. Açılışa özel firma tüm bayilerine hediyelerde bulunur. Bu hediyeler ile bayilik için yaptığınız masrafı karşılamış olursunuz. Kısa zaman içinde kazancınızı % 100 artırırsınız.

Açılacak olan bayiliğin örnek şube gibi olması önemlidir. Bayilikte satılacak olan çiğköftenin yanında turşusu, nar ekşisi, acı sosu, yeşillikleri verilir. Bunun dışında çiğ köfte dürümde ise yeşillikler, acı sos, çiğköfte ile servis edilir. Evlere paket servis vardır. Firma açılacak bayilikte çiğköfte dışında başka bir şey satılmasına izin vermez.

Sadece çiğköfte satışı olmalıdır. Serince çiğköfte ile yapmış olduğunuz yatırımdan asla pişman olmazsınız. Var olan müşteri kitlesini size yönlendirirler. Yeni açılan çiğköfte bayiliğini reklam çalışmalarına dâhil ederler. Böylece sizin tanıtımınız daha hızlı gerçekleşir ve daha fazla kitleye ulaşma imkânı elde edersiniz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap