Kırtasiye Bayilik

Serhan Kırtasiye Bayilik Şartları

Serhan kırtasiye bayilik
Serhan kırtasiye bayilik
Bayilik.Gen.tr

SERHAN KIRTASİYE VE BAYİLİK

Bir iş kuracaksınız ve ticari potansiyeli yüksek bir bölgede faaliyet göstermeyi amaçlıyorsanız talebin hiç azalmadığı kırtasiye ve büro malzemeleri sektörünü dikkate alın. Sektör gelişen teknoloji ile aynı doğrultuda bir ivme göstermektedir. Bu pazar da yerinizi almak için bayilik almayı düşünüyor iseniz önce alanında uzman ve deneyimli firmamızı tanımanız isteriz.

Şehir içi ve şehirlerarası pazarlama yapan firmamız yirmi beş yıla yakın süredir kurumsal olarak faaliyettedir. Bizim için müşteri memnuniyeti ilk sıradadır. Dürüst, güvenilir, müşteri odaklı ve yenilikçi yapıya ve dinamizme sahip olan firmamız yasal ve etik çalışma anlayışı ile işi sürdürmektedir.

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek rekabet ilkesine saygı ile bilgisayar tüketim malzemeleri, ofis ve kırtasiye ürünleri konusunda kaliteli ve en fazla satılabilir ürün temin ederek bir dünya şirketi olma yolunda dikkatli adımlar atmaktadır. Kaliteli ürün sunma anlayışı ile tüm ürünlerimiz garantimiz altındadır. İhtiyacınız olan ürünler en kısa sürede temin edilir İzmir içi özel araçlarla şehir dışına anlaşmalı kargolar ile ulaştırılmaktadır. Daha iyi hizmet anlayışı ile hareket ettiğimizden kırtasiye bayilik alabilecek gelişmeyi ilk edindiğimiz bu yol da takım ruhuna uyacak kişi ya da kurumlar ile gerekli şartlara uyuduğu takdirde anlaşma yapılacaktır.

Bayilik verileceklerden istenecek ekonomik şartlar şunlardır:

– Ana bayilik için; 100.000 Euro işletme sermayesi ile yatırım yapabilecek bireysel ya da kurumsal yapılar ile karşılıklı konuşma yapıldıktan sonra anlaşma yapılmasına karar verilecektir.

– Tali bayilik için 50.000 Euro sermaye ile başvuru alınacak ve yine karşılıklı görüşme sonucu anlaşma yapılmasına karar verilecektir.

* Ortalama kar marjı % 20 ila % 35 olarak düşünülmektedir.

* gelirden pay % 2 olarak ön görülmektedir.

* kesin şartlar karşılıklı görüşme sürecinde belirtilecektir.

Dolduracağınız başvuru formu ile size yahut kurumumuza dair bilgiler incelendikten sonra ekonomik şartlar aranacaktır.

Firmamız misyonuna ve vizyonuna uygun olabilecek tüm kişi ve kuruluşlar kapımız açıktır.

Firma bilgileri ve iletişim için www.serhankirtasiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap