Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Semsür Çiğköfte Bayilik Şartları

Semsür Çiğköfte Bayilik
Semsür Çiğköfte Bayilik
Bayilik.Gen.tr

SEMSÜR ÇİĞKÖFTE

Uluslararası kalite standartlarında üretim yapan Semsür Çiğköfte, yılların verdiği deneyimi ürünlerine yansıtmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve insan sağlığını öncelik alan firma, sağlıklı ve steril ortamlarda üretimi gerçekleştirir. Geleneksel lezzetimiz olan çiğköfteyi tüm dünyaya tanıtmayı amaç edinmiştir.

Firma Türkiye’nin her iline bayilik vermektedir. Şubelerine ürünleri vakumlu poşetlerle gönderir. El değmeden üretilen çiğköfteler gıda kontrolünden geçer. Üretim için gerekli olan tüm belgelere ve yasal izinlere sahiptir. Çiğköfte yapımında kullanılan bulgur, salça ve baharatlar en iyi firmalardan alınır.

Yeşilliler steril ortamlarda temizlenir. Türk damak tadını en iyi şekilde tanıtır. Ürünleri ile kalitenin adresi olduğunu kanıtlar. Çiğköfte yanında organik ürünlerden hazırlanan şalgam suyu da satışa sunulmuştur.

SEMSÜR ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Girişimcilerin önünü açan Semsür çiğköfte bayilik imkanları , sunduğu fırsatlarla girişimcilere kendi işlerinin patronu olma imkanı sağlar. Yatırımcı firmanın markasını, tecrübesini ve lezzetini kullanır. Firma ise yeni pazara alanları elde eder.

Daha fazla kitleye ulaşmış olur. Bayilik almanız için öncelikle firmaya bayilik başvurusunda bulunmanız gerekir. Firma bayilik için bazı şartlar sunar. Bu şartlara göre bayilik için herhangi bir franchising bedeli alınmaz.

Markayı kullanabilirsiniz. Açacağınız bayiliğini gider masrafları size aittir. İsterseniz firma iş yerini en kısa sürede dizayn eder. Size anahtar teslimini yapar. İsterseniz bayiliği, firmanın konseptine göre dizayn ettirmek şartı ile sizde açabilirsiniz.

  Firma başvuru şartlarınız kabul ederse sizinle görüşür. Daha sonra bayilik anlaşması imzalanır. Bu anlaşma her iki tarafın haklarını korumaya yöneliktir. Firma bayiliği açacağınız ilk günden itibaren size ve personeliniz pazarlama, sunum ve işletme eğitimi verir. Yardıma ihtiyacınız olan her an firma eğitimli kadrosu ile yardımınıza gelecektir.

Açılan işyerinin reklam ve tanıtım çalışmaları için sizden ayrı bir ücret talep edilmez.

Firmanın yaptığı reklam çalışmalarına dahil olursunuz ve daha fazla kitleye seslenirsiniz. Açacağınız iş yerinde aynı lezzet ve kalitede üretimi sizde en kısa zamanda yapabilirsiniz. Açılışa özel iş yerine, hediyeler verilir. Verilen hediye ile ilk kazancınıza başlarsınız. Kısa zaman içinde kazancınız % 100 artış gösterecektir.

Avrupa standartlarında üretim yapan firma ile çalışmak ayrıcalıktır. Firma piyasada bulunan diğer firmalardan farklı olarak marka ismine bedel almaz. Yaptığınız kazançtan pay istemez.

Detaylı bilgi almak için firmayı aramanız yeterli olacaktır. Firma şubelerine çiğköfteleri vakumlu poşetlerle gönderir. Bu poşetler el değmeyen ortamlarda hazırlandığı için sağlıklı ve sterildir.

Çiğ köfte imalatında uzun yıllar sonucu kazanmış olduğumuz deneyimlerimizle ürettiğimiz çiğköfteleri ile , uluslararası kalite standardında sunmakta olan semsur çiğköfte. Şunu diyor; çiğköftelerimizi geniş şube ağı ve zamanında paket servis çözümleriyle, kaliteli ve lezzetinden ödün vermeden sizlere ulaştırma gayretindeyiz.

Fabrikasyon olmadan küçük makinalarımızla lezzetten ödün vermeden sofralarınıza gelmektedir. Vakumlu ürünlerimizle süpermarketlerde, şube ve bayilerimizde açık paket ürünlerimiz ve eve servis seçeneklerimizle istediğiniz zaman sofranızdayız.

 

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap