Prefabrik ev bayiliği veren firmalar

Şehri Mimar Bayilik Şartları

Şehri Mimar Bayilik
Bayilik.Gen.tr

ESTETİĞİN ADI ŞEHRİ MİMAR

Şehri Mimar markasının firma adı Eğmer GROUP’tur. Firmamız inşaat sektöründe hizmet vermektedir. Hizmet alanı içine İnşaat, Prefabrik Konut, Yapı Malzemeleri, İç ve Dış Dekorasyon girmektedir. Firmamız 2010 yılından bu yana hizmet vermektedir.
Hizmet verdiği şehirlerimiz Antalya/ Manavgat, Antalya/ Lara, Konya/ Karatay, Kütahya/ Merkez, Afyonkarahisar/ Merkez, İstanbul/ Tuzla’dır.

Toplam çalışan sayısı 100 kişidir. Şehri Mimar Prefabrik Ev Bayiliği almak istiyorsanız hizmet kapsamı içinde İnşaat, Prefabrik konut, Yapı malzemeleri, İç ve Dış dekorasyon konuları olduğunu bilmeniz gerekir. Firmamızın merkezi Türkiye’dir. Toplam şube sayımız 6 adettir. Toplam bayilik 6 adettir. Son bir yılda açılan şube sayısı 6 adettir. Hedeflenen şube sayısı 81 adettir. Bu nedenle bayilik vermek istiyoruz.
Prefabrik Ev Bayiliği şartlarımız 2 taksitte 5000 TL Ön başvuru ücreti ödenmesidir. İsim hakkı bedeli olarak da 5000 TL istiyoruz. Minimum nakit ihtiyacı 7000 TL ‘ dir. Ortalama şube kurulum süresi 1 aydır.

Bayilik hizmetleri arasında Şehri Mimar dekorasyon 3D Duvar kâğıtları, Fayans ve Kalebodur kaplamaları, Taş desen modelleri, Audio görüntülü ya da Görüntüsüz Diafon sistemleri, Prefabrik ve ahşap dublex ve tek katlı ahşap konutlar yer almaktadır. Yatırımın ortalama geri dönüşü 1 aydır.
Girişimciye verilen destekler personel, proje, eğitim, pazarlama desteği ve el kitabıdır.

Bayilik hakkında bilgi alabileceğiniz yetkili kişi Semih Büyükkasapoglu’ dur. Adres Burmalı Mah. Millet Cad. Özsoy İşhanı Kat 2 No 51 Telefon numarası 0850 224 20 64
Markasını ispatlamış, müşteri ağı belli olan, 6 adet bayiliğimizle kendini ispatlamış olan firmamızın bayiliğini alırsanız pişman olmazsınız.

Detaylı bilgi için telefonlarımızdan tarafımıza ulaşabilirsiniz. Her türlü sorularınıza yanıt verip sizi aydınlatabiliriz. Müşteri ağımızdan, bayiliklerimizden her türlü yardımı alabileceksiniz. Türkiye’ nin her ilinde bir şubemiz olsun istiyoruz. Hedefimiz büyümek…

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum

  • merhabalar. prefabrik bayiliği düşünüyorum tokat merkez de. maliyet nedir kazanç nedir bilgi alma şansım var mı ? Teşekkür ediyorum şimdiden