Pizza Bayilik

SBARRO Bayilik Franchising

SBARRO Bayilik Franchising
SBARRO Bayilik Franchising
Bayilik.Gen.tr

SBARRO FRANCHISING ŞARTLARI

Mutfağında donmuş ürünlere asla yer vermeyen, her malzemenin özenle seçildiği enfes lezzetin adresi Sbarro. Hijyen kurallarına sadık kalarak, özenle hazırlanan nefis İtalyan pizzaları tıpkı evde yapılmış gibi nefis ve temiz. Birbirinden güzel, çeşitli ve lezzetli menüleri ile her kesime hitap eden bir marka. Pizzadan makarnaya, tatlıdan salataya geniş bir menüye sahip Sbarro’da günün her saati yemek yiyebilirsiniz. İster fast food isterseniz de ana yemek tercih edebilirsiniz.

Siz de hem kendi kendinizin yöneticisi olarak hem de bu ailenin bir üyesi olarak, TAB Gıda’ya bağlı, en çok tercih edilen İtalyan Lezzetlerinden biri olan Sbarro’nun bayiliğini yani pizza bayilik almak ister misiniz?

Yapmanız gerekenler çok basit. Franchising almak isteyenler öncelikle TAB Gıda tarafından bir eğitime tabi tutuluyor. Bu eğitimi başarı ile tamamladığınızda işletmeci olmaya hak kazanarak ilk adımı tamamlamış oluyorsunuz. Sbarro, bayiliğini alan işletmecileri yalnız bırakmıyor ve restoranın açılış sürecinden itibaren destek vermeye devam ediyor. İşletmeciye, lojistik, pazarlama, satış, eğitim, personel seçme/yerleştirme, kalite kontrol gibi alanlarda her türlü desteği veriyor.

Tabii bu aşamalardan önce, bazı yatırım şartlarını da sağlamanız gerekiyor. 250.000 $ ( KDV Hariç ) sadece Sbarro bayilik yatırım bedelinin minimum fiyatıdır. Bunun yanında Sbarro, net ciro üzerinden de %13 royalt almaktadır. Tüm şartları sağladıktan sonra Sbarro 10 yıl süreyle franchising vermeye hazır hale geliyor.

Yer seçimi için de Sbarro’nun bazı kriterleri mevcut. Örneğin, açılacak bayiinin yaya ve araç trafiği açısından yoğun, avm, sinema, okul, gibi yerlere yakın olmasına dikkat etmektedir. Fiziksel özellikler için de bir takım kriterler mevcut. Bu konuda da mekânın giriş katında olmasına önem verilmiş ve büyüklüğünün en az 120 metre kare olmasına dikkat edilmiş. Avm’de yer alacak bayiler için de belli standartlar söz konusu. Burada da depo dâhil 100 metre kare olması istenmiş. Tüm bu istekler yerine geldiğinde, en azından Sbarro için belli bir standart yakalanmış oluyor.

Daha detaylı bilgi için Sbarro Türkiye’nin web sitesinde bilgi alabileceğiniz telefon numaralarına ve mail adresine de yer verilmiş. Franchising için yine sitede yer alan ön başvuru formunu doldurabilirsiniz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum

  • 250 bin dolar verdikten sonra.iç dizayn için extra ne kadar bi maliyet istenilir ortalama 100m2 bir dükkan için