Araç Takip Sistemi Bayilik

Satko Araç Takip Bayilik

Satko Araç Takip Sistemi Bayilik
Satko Araç Takip Sistemi Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Satko Araç Takip

Satko araç takip 1992 yılında kurulmuştur. Önceliği müşteri memnuniyeti olan firma sınırsız hizmet anlayışıyla hareket etmektedir. Türkiye merkezli çalışan marka sektörün öncüleri arasında yer alır. Marka bayilik veren firmalar arasında yer alarak pek çok girişimciye ulaşmayı hedefler. Alanında dev kadro ile çalışan firmanın her personeli güler yüzlü, yardımsever ve çalışkan insanlardır.

Satko araç takip sistemi ile araçlarınızı takip altına alabilirsiniz. Son teknolojik cihazları kullanan firma yetkilileri istekli ve özverili çalışma sergilerler. Bayilik veren firmalar arasında olan marka ile yaşam alanlarınız daha da konforlu hale gelecektir. Özellikle büyük şirketler araçlarına takip sistemi kurdurarak istedikleri zaman kontrol edebileceklerdir.

SATKO ARAÇ TAKİP BAYİLİK ŞARTLARI

Satko araç takip sistemleri kurulduğu günden bugüne kadar Türkiye’nin öncü markalarında olmuştur. Getirdiği pek çok yenilikle birlikte sektörünün lider kuruluşlarından olmayı başarmıştır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka hizmet anlayışını tüm dünyaya sunmak ister. Toplam 5 şubesi olan marka bu sayıyı artırmak için araç takip sistemi bayiliği vermektedir.

Satko araç takip sistemi Türkiye’nin ilk araç takip sistemi olmakla gurur duyar. Girişimcilerin her zaman yanında olan ve onları destekleyen faaliyetlerde bulunan marka ile çalışmak sizi her zaman için bir adım öne taşıyacaktır. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka girişimciye iş hayatına sıfır risk ile başlama ve yüzde yüz kar etme fırsatı sunar. Bunun dışında kendi işinizin patronu olmanız için yardımcı olur. Satko araç takip sistemi size vereceği bayilik ile daha fala kitleyi ulaşmayı hedefler. Böylece bayilik vererek yeni Pazar alanı elde etmiş olacaktır.

Satko araç takip sistemi ile çalışmak istiyorsanız telefon ederek gerekli bilgileri alabilir. Ardından bayilik için başvuruda bulunabilirsiniz. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka bayilik vereceği kişilerde bazı şartlar arar. Bunların başında öncelikle iletişim yönü güçlü, güler yüzlü, işi kendi işi gibi sahiplenecek, başarı hırsı olan, iş hayatında tecrübe edinmiş olan, gerektiğinde tam zamanlı çalışacak olan kişiler önceliğidir. Franchise veren firmalar arasında yer alan marka bayiliğin açılacağı yer hakkında bilgi verir.

Franchise veren firmalar arasında olan marka her türlü tanıtım ve reklam işlerini kendisi yürütür. Bayilik şartlarında anlaşmanız halinde bayilik sözleşmesi imzalanarak her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Araç takip sistemi bayiliğini aldıktan sonra size gerekli olan pazarlama, işletme ve hizmet eğitimi verilir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

2 Yorum

  • merhaba Elif hanım ismim cihat . Daha önce otopark ve oto kiralama işleriyle uğraştım. Oto kirala işi yaparken araç takip sistemleri kullandım. daha sonra işlerin ters gitmesi nedeniyle kapanış verdim. Şu an bi dükkan açtım ve ne iş yapacagımı bilmiyorum. Sizin aradığınız şartlar hemen hemen bende mevecut mesela güler yüzlü olma gibi müşteri memnuniye ti gibi . eğer sizin şartlarınızda bana uyarsa sizinle çalışmak isterim. Malatya ilinde ikamet etmekteyim benimle iletişime geçerseniz sevinirim numaram 05327488496

  • Merhabalar
    Aktif olarak bilişim ve e ticare tüzerine çalışan firmam var bunun yanında gittiğim noktalarda araç takip cihazı ile alakalı istemlerin olduğunu gördüm .Sizinle iletişime geçip çözüm ortaklığı fikiri oluştu iletişime geçerseniz sevinirim. İYİ ÇALIŞMALAR SAYGILAR iletişim :05326020915