Pizza Bayilik

Sarpino’s Pizzeria Bayilik Şartları

Sarpino S Pizzeria Bayilik
Bayilik.Gen.tr

LEZZET FARKI SARPINO’S PIZZERIA

Ülkemizde dışarıda yeme alışkanlıklarımızda sıklıkla tercih ettiğimiz en lezzetli ürün pizzadır. Hem hazırlanma süresi hem de fiyat uygunluğu ve en önemlisi damak lezzetimize çok uyduğundan dolayı pizzayı her zaman öncelikle tercih ederiz. İtalya kökenli olan Pizza hızla tüm dünya kültürlerine yayılmıştır. Türk kültüründe çok eski uygarlıklardan bu yana hamur işi önemli bir yer tuttuğundan dolayı pizza da ülkemizde birinci sırayı hemen almayı başardı.

Aynı şekilde yılın koca bir bölümünü kışla geçiren ve çok soğuk bir ülke olan Kanada’da ülkesine sıcaklık katmak istemiş olmalı ki pizzayı hemen bünyesine almış ve SARPINO’S PIZZERIA markası oluşmuştur. Tazelik ve kaliteden ödün vermeyen, ağız tadına ve insan sağlığına önem veren fast food’a alternatif olarak kurulan SARPINO’S PIZZERIA Gerry Koutougos tarafından kurulmuştur. Bu marka muhteşem lezzetli ve ürün çeşitliliği ile hemen adını tüm dünyada şubeler ve bayilikler açarak duyurdu.

SARPINO’S PIZZERIA markası 2012 yılında Türkiye ile faaliyetlerine başladı. 2013 yılında franchising çalışmalarıyla şubeler açmaya başladı. 2014 yılında 10 yeni şube açarak ağını genişletti. SARPINO’S PIZZERIA firması reklam katılım payını %3, sürekli franchise ödemesini de %6 olarak belirlemiştir. Ortalama sermayesi 130-160 bin dolar arasında değişmektedir. Yeni açılacak Restoran’lar da istenen büyüklük 60-80 metrekare arasıdır.

Pizza Bayilik konusunda hiç düşünmeden SARPINO’S PIZZERIA markası ile yürüyebilirsiniz. Kanada menşeisi ile Türk bir girişimcinin bayiliği ile her iki kıtanın fikir birleşmesi ile güzel bir restoran kültürü ortaya çıkacak. Markanın yatırımcıya, yatırımcının da markaya katacağı değerler çok fazla olacaktır. Yatırımcı ülkeyi ve insanlarının ne istediğini çok iyi biliyor, marka sahibi de markasını ve ürünlerini sunuyor. Bu muhteşem ikilinin buluşmasından muhteşem bir büyüme artarak ortaya çıkacaktır.

Pizza bayilik için öncelikle seçilecek yerin yerleşim merkezlerinde ve cadde üzerlerinde olması gerekmektedir. Bayilik alacak kişiden beklenen girişimci ruh, başarma hırsı, sağlam bir işletme bilinci ve tüm zamanını bu işe ayırmasıdır. Franchise giriş bedeli yapılan ön görüşmede belirlenmektedir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap