Elektrik / Elektronik Bayilik

Şar Led Elektrik Bayilik Şartları

Şar Led Bayilik
Bayilik.Gen.tr

ŞAR LED İLE IŞIĞINIZ BOL OLSUN

Firmamız 2010 yılında ŞAR Dış Tic. Tur. İth. İhr. Paz. Ltd. şirketi olarak hizmet vermektedir. LED aydınlatma sektörü olarak faaliyetlerimize başladık. Kendi markamız olan LED Free olarak piyasaya adım attık. Çin’de imalatını yaptığımız ve ithal ettiğimiz ürünlerin satışlarını gerçekleştirmekteyiz. Çin pazarı çok büyük ve çeşitli kalitelerde ürünleri piyasaya sunmaktadır.

Çin piyasası risklidir, kaliteli ürün ithal etmek için o piyasayı çok iyi bilmeniz gerekir. Bizde bu konuda deneyimliyiz. Çin piyasasını iyi biliyoruz ve çok kaliteli ürünleri ithal edip Türkiye’de müşterilerimize satıyoruz.
Elektrik / Elektronik Bayiliği için yatırım yapacaksınız ŞAR LED Elektrik bayiliği yapmalısınız. Yukarıda bahsettiğimiz gibi bunun için en önemli nedeniniz ŞAR LED’in Çin piyasasını çok iyi tanıyor olmasıdır. 2010 yılında kurulmuş olan bu firmanın 1 adet Francis’e bayiliği bulunmaktadır. Firmamız bayi odaklı çalışmaları ile size zahmetsiz kazanç kapısı açmaktadır. Çok küçük bir sermaye ile atölye ve işçiye gerek duymadan, tamamen satış odaklı bir sistemi size sunmaktadır.

Aldığınız siparişler en kısa sürede kargoya verilmektedir.
LED FREE Elektrik / Elektronik Bayiliği olarak tüm Türkiye’de büyümeyi hedefliyoruz. Ticari ahlakı ön planda olan ve müşteri portföyü elinde olan tüm girişimcilerimize kapımız sonuna kadar açıktır.

Bayilik maliyeti 5000 TL ‘dir. Bayiliklere eğitim destekleri verilmektedir. Ürünler yüksek kaliteli, satış sonrası sınırsız destekli, verilen sipariş stoklarda olmasa bile temin süresi 1 gün olduğundan, ürünler 2 yıl LED FREE güvencesi altından olmaktadır.
Türkiye’nin her yerine Yurt İçi Kargo ile en uygun ücretle gönderiler yapıldığından, şimdi ve gelecekte bu pazarın önünün çok açık olması, insan sağlığına duyarlı ve sağlıklı olması, ürünün hiç atıl kalmaması, tüm ortam ve mekânlar da kullanmasından dolayı bu firma ile çalışmayı tercih etmelisiniz.

 

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap