Bayilik ve Franchising Veren Kahve Firmaları

SAQUELLA Kahve Bayilik

SAQUELLA Bayilik
Bayilik.Gen.tr

SAQUELLA Kahve

Merkez şubesi olarak İzmir’de halen faaliyetine devam eden ve İtalyanların eşsiz kahvaltı sonrası içkileri arasında yerini almaya devam eden kahve tatlarını Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmak isteyenlerden birisi olmak için bayilikler verilmesi amaçlanmıştır. Bayilik kurmak isteyenlerin ya da daha önce hiçbir şekilde bu işe yönelik bir girişim içerisinde olmamışların yeni bir deneyim kazanmalarına yönelik olarak her türlü iş konusunda eğitim desteği ve el kitabının temin edileceği bayilik fırsatı bütün Türkiye hedef alınarak oluşturulacaktır.

SAQUELLA BAYİSİ OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Bayilik veren firmalar arasına katılmak için resmi olarak yapılan açıklamada gerek bayilik sayısına yönelik olarak gerekse ortalama kazanç marjları adına hiçbir açıklama yapılmazken bununla birlikte saquella kahve bayilik şartları olarak da özel şartların aranmaması ayrıca bu alanda çalışmak isteyenlere yönelik en büyük avantajlardan birisi olmaya devam etmektedir.

Bütün bu avantajların yanı sıra ayrıca önemini korumaya devam etmesi bakımından bayilik açacak kişilerin bayiliklerini oluşturacakları işletmelerin m² cinsinden belirli standartları yakalamaları gibi bir saquella bayilik şartları söz konusu olmamaktadır. Bayilik kurmak isteyenlerin aradığı nitelikleri barındıran hiçbir özel şart taşınmaksızın rahatlıkla uygulanabilecek bu sistem sayesinde birçok kişinin bu koşulda öne sürecekleri gelişmeleri değerlendirmeleri söz konusu olmaya çalışılmaktadır.

SAQUELLA Kahve Bayilik Şartları

Amaçlanan Saquella şubesinin etkin bünyesini diğer bölgelerde de tanıtıcı hale getirerek söz konusu bu şubenin müşteri potansiyelini artırmaktır. Bunun için başta gelen özellikleriyle personel desteği, proje desteği, ortak reklam ve pazarlama olanakları gibi birçok olanakların yürütülmesine yönelik birçok avantajların aktarılması sağlanmakta olup bütün bunlar sağlandığı takdirde saquella bayilik koşulları olarak başka hiçbir ilkenin yerine getirilmesi ön şart olarak gözükmemektedir.

Elbette her kurumun temel prensiplerinden birisini oluşturmakta olan dürüstlük ve etik kurallarına aykırı olmadan yasal boyutlarda hizmet sunmak anlayışının yine bu kurum için de geçerliliği olarak bayilik oluşturacak kişilerden söz konusu işletme üzerine buna ayrı bir ehemmiyet göstermeleri aranmaktadır. Ayrıca işinde doyuma ulaşarak işini severek yapan bayiliklerin oluşturulması amacıyla da personellere yönelik işi öğretmek amacıyla eğitim destekleri sunulmakta ve ortalama olarak kazançlardan hiçbir şekilde pay alınmayarak bayiliklerin sadece Saquella ailesini tanıtıcı niteliği vurgulanmaktadır.

Firma Bilgileri
Yetkili Firma KAMİL SEFA ÖZERDEN
Kuruluş 2014
Toplam Çalışan Sayısı 5
Toplam Şube Sayısı 12
Hedeflenen şube sayısı 200

 

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap