Pide Bayiliği Veren Firmalar ve Markalar

Sampi Pide Bayilik

sampi pide bayilik
sampi pide bayilik
Bayilik.Gen.tr

Sampi Pide

Sampi pide Türkiye’de ilkler arasında olan eve paket servis hizmetini başlatmıştır. Pide bayiliği veren firma geleneksel lezzetin tüm Türkiye’de tanındığı gibi aynı zamanda tüm dünya ülkelerinde de tanınmasını istiyor. Yenilikçi çizgide ilerleyerek her kesime hitap eden marka eski ile yeniyi harmanlamayı başaran lider firmadır. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka hijyenik ve temiz ortamda üretim yapar.

Sampi Pide alanında uzman dev kadrosu ile yılların verdiği deneyimi geleneksel lezzetimiz olan pidede buluşturmuştur.1989 yılında kurulan marka sektörün öncüsü olmakla kalmayıp sektörde yenilikleri de bir arada sunan Türkiye’nin en iyi pidecisidir. Zamanla modernleşen ama geleneklerine bağlı olan marka bayilik veren firmalar arasında yerini alır.

Sampi pide Franchise, 1989 yılın da Ankara’da başlatmış olduğu bu muhteşem lezzet yolculuğuna 2008 yılın dan itibaren Metro turizmin katkıları ile devam etmektedir.

Ülkemizin şehirlerinin ve ilçelerinin bir çoğun da ciddi anlam da varlığı sürdüren ve franchise hizmetin de sınır tanımayan Sampi pide Franchise bayilik verme aşamasın da oldukça güçlü ve disiplinli projeleri ile diğer bütün pide firmaların dan zaman zaman bir kaç adım öne geçmektedir.

Fakat yerli bir çok firma ile girmiş olduğu mücadeleler de rekabetler de çoğunlukla başa baş gelmektedirler.

Sampi pide Franchise Adını ise samsun’un tüm dünya ya nam salmış samun pidesinden alan sampi firması, markası tüm Türkiye genelin de kurmuş olduğu habercilik ve istihbaratı servis ağı ile ve başarılı işletme sistemi ve anlayışı ile gayet etkili ve ciddi disipline sahip bir firma , marka olarak göze batmaktadır.

Sampi pide Franchise ve bayilik veren firmaların önüne tabii ki de hakkederek geçmeyi amaçlayan, aynı zamanda da yurt dışın da yükselmek en büyük amaçların dan biri olan Sampi pide ilerleye zamanlar da dünyada da bir çok dünya firmasına karşı boy göstermeyi amaçlıyor ve bu konuda da görüntüsü oldukça iddialı ve etkili.

Sampi pide markası bayilik veren bir çok firma arasın da. Sampi pide’yi diğerlerin den ayıran başka bir özelliği ise yıllardır geçmişte bugüne yapılan samsun pidesinin aslın dan asla ve asla şaşmamışlardır.

Ülkemizin bir çok alanın da ve bölgesinde de bu gayet etkili ve net bir şekil de devam edecek gibi gözüküyor.

Sampi pide Franchise ve bayilik hizmeti veren bir çok firma ile de girmiş olduğu rekabetleri haklı olarak, sunduğu etkili ve ileri görüşlü projeleri ile göze batan bir firma olmuştur her an için.

Sampi Pide Bayilik Şartları

Sampi Pide alanında öncü olan ve yenilikçi olmak için tüm çalışmaları takip etmektedir. Markanın önceliği müşteri memnuniyeti ve insana sağlığıdır. Gıda sektöründe olan firma üretim için gerekli olan tüm belgelere sahiptir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan firma, bayiliği vereceği kişinin de en az kendileri kadar temiz ve titiz olmalarını ister.

Sampi Pide yaptığı çalışmalarla girişimcinin yanında yer alır. Girişimcilere kendi deneyiminden yararlanmasında yardımcı olarak sıfır risk ile iş hayatına başlamalarını sağlar. Franchise veren firmalar arasında bulunan marka yeni Pazar alanı yaratarak var olan müşteri kitlesine yenilerini ekleyecektir. Bayilik vererek hem firma hem de girişimci kazanacaktır.

Sampi Pide alanında uzman, temiz ve güler yüzlü personelle çalıştığı için bayilik vereceği kişilerde öncelikle bu özellikleri arar. İletişim yönü güçlü, güler yüzlü, müşteri memnuniyetine önem veren kişiler önceliğidir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka Türkiye’den tüm dünyaya yayılmak ister.

Sampi Pide ile bayilik çalışması yapmak için başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Başvurunuz değerlendirildikten sonra olumlu ise sizle görüşüp bayilik anlaşması imzalarlar. Pide bayiliği veren firma size ilk günden itibaren gerekli olan eğitim desteğini ve bölge desteğini verecektir. Açılacak olan bayiliğin kendi tasarımları çerçevesinde yapılması için de destek verirler. Bayilik veren firmalar arasında olan marka lojistik ve satın alma desteği, kalite kontrol gibi destekleri pide bayiliği aldığınız zaman verir.

Sampi pide bayilik için 60 metrekare ile 100 metrekare arasında iş yeri olmasını ister. Bayilik bedeli ilk 50 bayilikten alınmaz. Bayilik veren firmalar arasında olan marka bayilik için 25 000 Dolar ister. Minimum maliyeti 90000 TL(eve servis) ile 150000 TL(restoran- avm) arasındadır.

 • – İşinize sahip çıkıp gereği olan kişisel çabanızı ortaya koymanız
 • – İşi sistemin kurallarına uygun olarak yürütmeniz
 • -En önem verilen şeylerin başında hijyen ortamı gelmektedir.
 • – Marka ve sistemle rekabet etmemeniz bekleniyor.
 • Logo, Renk ve Dış Tasarım Sampi pide uyumlu hal de olacak
 • -Yazılım Desteği Sampi pide tarafın dan sağlanacak
 • -Pazarlama için Yeni Ürün Geliştirme Sampi pide önderliğin de yapılacak
 • -Proje Yönetim Koordinasyonu ve Yeni Mağaza Açılış Yardımı Sampi pide tarafından gerçekleştirilecek
 • -Mağaza İçi Eğitim (talep edilirse) Sampi pide tarafın dan bu hizmet verilecek
Firma Bilgileri
Yetkili Firma Sampi Gıda Üretim Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Kuruluş 1989
Toplam Çalışan Sayısı 480
Toplam Şube Sayısı 46
Hedeflenen şube sayısı 90

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 250.000 Tl
Minimum Şube Açılış Maliyeti 200.000 Tl
İsim Hakkı Bedeli 25.000 $
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi Belirtilmemiş
Ortalama Kar Marjı Belirtilmemiş
 • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
 • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap