Emlak Bayiliği Veren Firmalar

REHA MEDİN Emlak Hizmetleri Franchise

reha medin emlak franchise
reha medin emlak franchise
Bayilik.Gen.tr

REHA MEDİN EMLAK HİZMETLERİ

Franchise hizmetleri konusunda çalışmalarını sürdüren kendini kanıtlayan bir firmadır olan Reha Medin  Emlak Hizmetleri Franchise hizmetleri konusunda her tür işletmenin ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösterir.  Sürekli eğitim seminerleri yapmakta ve gelişime katkı sağlamaktadır. Genel merkez uygulamaları uzman kadrolarıyla dikkatleri çeker.

Tüm anlamları karşılamak amacıyla karşılayabilir. Tecrübesiyle karşılamaktadır.  Bayilik amacıyla başvuran kişilere ve firmalara verilen eğitim sayesinde kendilerini kanıtlayacak hizmetlerini gerektiği gibi karşılamak amacıyla çalışmalarını sürdürür. Müşterilerine gerekli hizmeti sağlayacaktır.

Aldıkları eğitim sayesinde profesyonel hale gelen işletme sahipleri bayilik hizmetleri konusunda çok daha kaliteli hizmetler sunabilir. Bayilik hizmetleri çok kaliteli ve gerektiği gibi ortaya çıkacaktır. Emlak Hizmetleri her zaman devam demek ve daha da gelişerek devam edecektir. 

Tüm bunlar kanıtlamayı ve tecrübe ile taçlandırılmayı hak eder. Tüm bunlar gerektiği gibi ortaya konulmalı ve hizmetler ortaya çıkartılır.  Ulusal ve uluslararası alanda kendini kanıtlamayı amaçlayan Reha Medin Emlak Bayilik her zaman bu amaçla yoluna devam edecektir. 

Yapılacak gereken tek şey ihtiyaçları karşılayarak kendini geliştiren bir firmadır.  Franchising hizmeti de veren firma bayiliklerin ihtiyacı olan personel,  Eğitim ve nakit. Desteği ile kendini geliştirmeyi hedefler.  Bu doğrultuda da çalışmalar sürülür.

Gayrimenkul pazarlama ve satış amacıyla işlerini düzenlemeli ve gerekeni yapmadı gerekir. Satıcı analiz yöntemlerini öğrenerek kendini kanıtlama ve gerekeni yapma konusunda son derece dikkatli davranılmalı ve verilen eğitimler sonuca bağlanmalıdır.

Alıcı analizi ve pazarlama teknikleri de öğrenilecek satış konusunda deneyimini ortaya koyması gerekir. Satıcıya fiyat indirme yolları ve bu yolla müşteri memnuniyeti sağlayarak Emlak alanımda gerekli vasıflar bayilik hizmetlerine fazladan katkı sağlayarak kendilerini kanıtlamaya çalışan işletmelere fırsat sağlar.

Bayilik kurulacak yer hakkında yeterli bilgi edinilmeden herhangi bir adım atılmamalıdır. 

Bu durum hakkında yeterli bilgi alınmadan Emlakçılık hizmeti yapmak gereksiz ve yapmacık olaylar ortaya çıkmaması için bilgi ve birikim edinilmesini gerekir.

  Belediyeler tarafından da destek alınması gerekir.  Bayilik için başvuran Emlak sahipleri aldıkları eğitimi teoride pratiğe dönüştürme amacıyla çalışmalarına devam etmektedir. Tamamen bilgisayar ortamlarda yapılan ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla çalışmalarını sürdürür. 

Bayilik için başvuran işletme sahipleri bilgisayar ve teknoloji konusunda kendini geliştirmeyi öncelik hedef olarak almalıdır.  Reha Medin Emlak Hizmetleri Bayilik çatısı altında yer alan pek çok bayi için işletme sahipleri gerekeni yapmalı ve firmayı iyi bir şekilde temsil etmeyi önde tutmalıdır.

Reha Medin Emlak Hizmetleri Bayilik şartları

  • Bayilik açılacak mekanın büyüklüğü
  • Çeşitli alanlarda alınacak eğitimlerin tamamlanması
  • Çeşitli alanlarda alınacak sertifikalar
  • İşletme sahiplerinin bilgisayar donanımına sahip olması
  • Çeşitli becerilere sahip olması

 

Firma Bilgileri
Yetkili Firma Reha Medin Emlak Hizmetleri
Kuruluş 1985
Firmaya Ait İşletme Adeti 1
Toplam Şube Sayısı 47
Hedeflenen franchise sayısı 150

 

Franchise Bilgileri
Başlangıç Bedeli 10.000.-$ – 15.000.-$
Yatırım Bütçesi 0-50.000 $
Kullanım Bedeli 350 TL / Ay
Ortalama Kâr Oranı %100
Hedef Bölge Türkiye Geneli
Pazarlama Eğitimi Firma tarafından sağlanır.
Personel Eğitimi Firma tarafından sağlanır.
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap