Yatak Bayiliği Veren Firmalar

Pony Yatak Bayilik Şartları

Pony Yatak Bayilik
Pony Yatak Bayilik
Bayilik.Gen.tr

PONY YATAK

Pony yatak bayiliği kendi işini kurmak isteyen girişimciler için tercih edilebilecek güzel bir yatırımdır. Hiç bir zaman zarar edilmeyecek her dönem ihtiyaç olabilecek bu ürünlerin bayiliğini almaktan hiç pişmanlık duymayacağınıza emin olabilirsiniz.

Marka sahibi firma DESSEN Sanayi Ticaret Limited Şirketidir. Pony Yatak 1979 yılından bu yana faaliyet gösteren bir firmadır. 8000 metrekare alana sahip yaklaşık 110 çalışanı bulunan köklü ve eski bir firmadır. Yıllık 90.000 adet yatak ve 40.000 adet baza üretim kapasitesine sahiptir. Hizmet kalitesinden hiç bir zaman ödün vermeyen sürekli gelişen misyonu ile büyüyen bir firmadır.

Türkiye’de 800 farklı bölgeye, otellere ve devlet kurumlarına hizmet veren 35 yıllık deneyime sahip olan bir firmadır. Toplam 16 şube sayısı bulunmaktadır.

Merkeze ait olan şube sayısı ise 8 dir. Franchise bayilik sayısı 8’dir. Son bir yılda açılan şube sayısı 1 adettir. Hedeflenen şube sayısı 5 adettir. Bayilik açmak için gerekli olan iş yeri özellikleri 100-150 metrekare görünürlüğü yüksek mağaza olmalıdır.

Ürün hizmet kapsamı içinde Yatak, baza, başlık bulunmaktadır. Böyle büyük ve karlı bir firmanın yatak bayiliği için öncelikle internetten başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Her türlü bayilik detayları tarafınıza ön görüşme sonrası verilecektir. Ön görüşmede yetkili kişi Şenol Şen’dir. Adresi Azerbaycan caddesi 64/B Bahçelievler Ankara’dır. Telefon 0 533 500 87 87 Geleceğe yönelik planlarınız ve kariyer hedefiniz için, iş kurmaya niyeti olan girişimciler için, hazır marka değeri olan ve kendini ispatlamış bir firma olan PONY Yatak en iyi seçenektir. Hiç düşünmeden bayilik alabilirsiniz.

Marka değeri oluşmuş, 35 yıldır kendini ispatlamış olduğundan siz hiç uğraşmayacaksınız. Yeni bir değer yaratmaya çalışmayacaksınız. Bu nedenle işiniz çok kolay. Sıfırdan başlamak ve yeni bir ürün pazarlamak çok zordur. Dolayısıyla yeni iş kuracak yatırımcılar için yeni ürünü pazarlamak hem risklidir hem de geri dönüşümü çok geç olabilir. Zarar etme olasılığınız yeni bir işte çok yüksektir. Ancak PONY Yatak Bayiliği ile bu korkuları yaşamayacaksınız.

Çünkü her şey 35 yıl öncesinden düşünülmüş. Size sadece bayiliğini almak kalıyor.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap