Pizza Bayilik

Pizza Hut Bayilik Şartları

Pizza Hut Bayilik
Bayilik.Gen.tr

PİZZA HUT

Gıda sektöründeki önemli firmalardan, biri olan Pizza Hut, tüketicilerin en çok tercih etmelerinden dolayı, bayilik konusunda cazip bir, ticari girişim kapısıdır. Hızla büyüyen işletmelerden biri haline gelen Pizza Hut, gıda sektöründe gözde olmaya devam ediyor.

Bu işletmeden bayilik alabilmek için, giriş bedeli olarak 40 bin dolar isteniyor. Bu bedeli ödedikten sonra, işletme sermayesi içinde, 250 bin dolar gerekmektedir. Şirket bayilerden ciro üzerinden, yüzde 6 ‘ da pay istiyor. Bu işletmenin bayiliğini almak için, iyi bir restoran işletmeciliği tecrübesi ve sağlam bir işletme geçmişi şartı da aranıyor.

Pizza Hut gıda sektörünün ileri gelen işletmelerinden ve bu işletme devi ile bayilik konusunda anlaşma yapmak isteyen girişimciler, pizza bayilik için internet aracılığıyla da başvuruda bulunabilirler. Online sistemdeki başvuru formunu eksiksiz doldurup, iletmek ve yanıt gelmesini beklemek gerekiyor.

PİZZA HUT BAYİLİK KOŞULLARI

Başvurusu kabul edilen ve Pizza bayilik yapabilme olanağı sunulan işletmeye çoklu hızlandırılmış eğitim programı ile yöneticilik hakkında bilgi verir.

Yapılan yatırımın geri dönüşü 3 ile 5 yıl arasındadır.

Restoranın mekanı için aranan, genişlik en az 200 metrekare’ dir.

Fast food kültürünün hızla gelişmesi, yoğun iş hayatının telaşında özelliklede bayanların ve bekar yalnız yaşayan erkeklerin kurtarıcısıdır.

Ailesinden uzakta, gurbette olan öğrenciler, öğlen arası acıkanlar ve seyahat sırasında karnını doyurmak isteyenler için, çok leziz bir tercih pizza ve Pizza Hut menüleri.

Fast food zincirinin önemli halkalarından biri olan Pizza Hut lezzetli ve güvenilir restoran sektörlerinden biri.

İster karışık ister sucuklu, mantar olsun, mısır olmasın, biber olsun, zeytin olmasın, ister sadece pizza ye isterseniz de ekonomik menülerden tamamen sana kalmış.

Oturup mekanda da yiyebilirsiniz, alıp gitmek istediğiniz yere pakette yaptırabilirsiniz.

Evde canınız istediğinde ansızın misafir geldiğinde yapmanız gereken telefonu kaldırıp istediğiniz menüyü sipariş etmek.

Müşteri hizmetleri ve internet üzerinden sipariş verebilme imkânı sunan, Pizza Hut ile istediğiniz menü ve fırsatlardan yararlanmak pizza, dilim patates veya kola siparişi vermek ve size en yakın Pizza Hut şubesini öğrenmek çok kolay!

Karnınız acıkınca evde, ofiste, misafirlikte mekan hiç fark etmez, hemen sipariş verebilir ve Pizza Hut pizzalarından afiyetle yiyebilirsiniz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap