Pizza Bayilik

Pizza House Bayilik

pizza house bayilik franchise
pizza house bayilik franchise
Bayilik.Gen.tr

Pizza House

Pizza House Ankara’da 1999 yılında faaliyetlere başlamış olan kurumdur. Taş fırında İtalyan lezzeti olan pizzayı evlere ve işyerlerine servis yapmakla işe başlayan marka kısa sürede konseptini büyütmeyi başarmıştır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan markanın amacı lüks restoranlarda tüketilen pizzayı paket sipariş yoluyla her eve ve iş yerine götürmektir.

Pizza House yapmış olduğu yenilikler arasına Coffe Corner ile orta Amerika’nın farklı kahvelerini sunmaya başladı. 2004 yılından bu yana franchise veren marka 30 üzerinde restoranı ile faaliyet göstermektedir. Pizza House sektörün öncüsü olmaya emin adımlarla ilerliyor. Bayilik veren firmalar arasında bulunan markanın önceliği müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı olduğu için kaliteli malzemeler kullanıyor.

Pizza House Bayilik Şartları

Pizza House sektörün dev markalarından olduğunu her yaptığı çalışma ile gösterir. Ünlü İtalyan lezzeti olan pizzayı herkesin tüketebilmesi için yola çıkan marka dev ve çalışkan kadrosu ile her geçen gün büyümektedir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka üretimde sağlıklı ürünler kullanır. Sağlık bakanlığı destekli ve üretim için diğer belgelerin hepsini alan marka üretim aşamasında hijyenik ve temiz mekanlar kullanır. Aynı şekilde üretimi yapacak olan kişilerinde titiz olmasına dikkat edilir.

Pizza House Tüm dünyada ve Türkiye genelinde yapmış olduğu çalışmaların büyümesi ve müşteri kitlesinin genişletilmesi için pizza bayiliği çalışmalarını sürdürmektedir. Marka girişimcilere destek olan çalışmaları ile en çok bayilik ve franchise başvurusu yapılan markalar arasında ilk sıralarda yer alır. Girişimciler ise firmanın bunca yıllık tecrübesini kullanabilecekler ve sıfır risk ile iş hayatına gireceklerdir. Bayilik veren firmalar arasında olan marka girişimcilere kısa sürede büyüme ve kendi işinin patronu olma fırsatı verir.

Pizza House bayilik için firmanın bazı şartları sunar. Bunların başında öncelikle iletişim yönü güçlü, güler yüzlü, işi kendi işi gibi sahiplenecek, başarı hırsı olan, iş hayatında tecrübe edinmiş olan, gerektiğinde tam zamanlı çalışacak olan kişiler önceliğidir. Franchise veren firmalar arasında yer alan marka avm ya da yaya trafiğinin en işlek olduğu yerlerde iş yeri açılmasını ister. Bayilik ücreti olarak 50 bin dolar ister. Franchise veren firmalar arasında olan marka her türlü tanıtım ve reklam işlerini kendisi yürütür. Bayilik şartlarında anlaşmanız halinde bayilik sözleşmesi imzalanarak her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Pizza house bayiliğini aldıktan sonra size gerekli olan pazarlama, işletme ve hizmet eğitimi verilir.

Firma Bilgileri
Yetkili Firma Pizza House
Kuruluş 1999
Firmaya Ait Şube 7
Toplam Şube Sayısı 13
Hedeflenen şube sayısı Senede 10 tane

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 50.000-100.000 $
Minimum Şube Açılış Maliyeti 140.000- 200.000 $
Başlangıç Bedeli 29.500 USD+ KDV
Kârdan Alınan Pay CİRODAN, % 4 +KDV İSİM HAKKI VE % 1 + KDV REKLAM BEDELİ
Ortalama Kar Marjı % 20-25
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap