Pizza Bayilik

Pizza Bulls Bayilik Şartları

pizza bulls bayilik
Elif Özcan
Yazan : Elif Özcan

Pizza Bulls

Pizza Bulss: 2006 yılında kurularak özel lezzetleri ve sektördeki diğer firmalardan ayrışan geç saatlere kadar çalışma prensibi ile ağını geliştirmeye devam etmektedir.

Pizza Bulls Bayiliği: Pizza Bulls özel lezzetleri ile Türkiye geneline açılmayı hedefliyor. 50’nin üzerinde farklı lokasyonda Pizza Bayilik anlaşması yapacak olan Pizza Bulls’ un lezzet zincirindeki başarılı halkalarından biri olmak elinizde. Kurumun amacı lokal lezzetini ülke geneline yayarak beraber büyümek. Franchisee’ lar ile düzenli görüşmeler organize edilerek lokal lezzetin genele yayılması için standartlar oluşturulacak eğitimler tamamlanacaktır. Franchisee işletmelerimizin bünyesinde konut ve işyeri servis elemanları, restoran içi servis elemanları, restoran şefi (müdürü) istihdamı sağlanmalıdır.

Bayilik başvurusu için aşağıda yer alan adımlar izlenmelidir.

Pizza Bulls Bayilik Şartları

Pizza Bulls Bayilik Başvuru: Franchisee adaylarının iş tecrübeleri ve referanslarını içeren özgeçmişlerini sitemizde yer alan başvuru formu üzerinden iletilmesi.

Pizza Bulls Bayilik Görüşmeleri: Pizza Bulls vizyonumuza uygun franchisee başvuruları ile ana bayide anlaşma öncesi görüşme gerçekleştirilecektir.

Pizza Bulls Bayili Kadrosu: Franchisee başvuru sahibinin işletme yönetiminde aktif görev alacağı, bayi bünyesinde istihdam edeceği personel sayısı ve görev tanımları gibi kadro bilgilerine dair karar alınacaktır.

Pizza Bulls Bayilik Sözleşmesi: Uygun şartların sağlanması halinde franchisee başvuru sahibi ile sözleşme imzalanır. Bayiliğin fiilen hayata geçebilmesi için isim hakkı bedeli 20.000 USD ödeme yapılması gerekmektedir.

Pizza Bulls Bayiliği Eğitim Süreci: Bayi sahibinin ve bağlı personellerin merkez kuruluş tarafından belirlenen süreli ürün ve hizmet eğitimi başlar. Bu süreç içerisinde muhakkak işletmenin hizmete geçeceği dükkan tespit edilmiş, merkez bayi tarafından lokasyon uygunluğu için onay alınmış, kiralama ve dekorasyon işlemlerine başlanmış ve hizmet verilecek dükkanın hazır duruma geçeceği tarih planlanmış olmalıdır.

Pizza Bulls Bayilik Açılışı: Bu aşamaya gelene kadar belirlenen tüm süreçlerin sorunsuz tamamlanması halinde bayilik sözleşmesine faaliyete uygunluk anlaşması ve hizmete geçiş tarihini içeren mütemmim cüzü eklenerek anlaşma sağlanır. İşleteme faaliyete açılır.

İşbu sözleşme şartnamesine göre Pizza Bulls ile sağlanan Pizza Bayilik anlaşması ile franchising adına merkez kurum tarafından pazarlama ve reklam hizmetleri yönetilerek, işletme ticari hacminin gelişmesi adına gerekli çalışmalar yapılacaktır.

 

Firma Bilgileri
Yetkili Firma Boğa Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kuruluş 2006
Toplam Çalışan Sayısı 600
Toplam Şube Sayısı 42
Hedeflenen şube sayısı 60(2016 Sonu)

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı $ 100.000
Minimum Şube Açılış Maliyeti $ 110.000
İsim Hakkı Bedeli $ 20.000
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  6-12 AY
Ortalama Kar Marjı %25-30
Giderden Pay %4 Royalty
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Elif Özcan

Elif Özcan

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum

  • merhaba ben ücretsiz sermayesiz bayiilik veren firma arıyorum sermayemi çalışarak üreticem