Lastik & Jant Bayiliği Veren Firmalar

Pirelli Bayilik

pirelli lastik bayilik
pirelli lastik bayilik
Bayilik.Gen.tr

Pirelli

Pirelli İtalyan asıllı dünya devi olan, lastik üretiminde listeleri alt üst eden, müşteri memnuniyeti ve can güvenliğine önem veren markadır. 2013 ve 2017 yılları arasındaki yatımı planlarını açıklayan firma bayilik veren firmalar arasında yer alır. Marka dönemlik planlarla yola devam ettiği için planlı ve sistemli ilerlemektedir.

Pirelli lastikleri İtalya’dan tüm dünyaya yayılan üretimini Türkiye’de de pazarlamak ister. Bu yüzden yeni şubelerini Türkiye’de oluşturan marka lastik bayiliği verir. Marka alanında uzman ve dev kadrosu ile araştırmacı ve yenilikçi olup dünya üzerinde meydana gelen yeniliklerden anında haberdar olur. Endüstriyel sürdürülebilir planı ile alanında ilklere imza atmak isteyen firma pek çok sektörde olduğu gibi lastik sektöründe de liderdir.

Pirelli Bayilik Şartları

Pirelli lastikleri alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla yılların eskitemediği, kaliteli ve güvenilir hizmet sunan markadır. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka girişimcilere destek olan çalışmalar sergiler. Girişimci ile yılların getirdiği tecrübeyi paylaşarak onların sıfır risk ile iş hayatına başlamalarında etkin rol oynar. Yeni Pazar alanı yaratmak ve var olan müşterilerine yenisini eklemek isteyen marka franchise veren firmalar arasındadır.

Pirelli lastikleri bünyesine sizde dahil olmak istiyorsanız bayilik için başvurmanız yeterli olacaktır. Firma yetkilileri bayilik için başvurunuzu inceledikten sonra sizi görüşmeye çağırırlar. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka size görüşme sırasında isim hakkı ve kurulum bedeli isteyip istemediklerini anlatır. Açılacak iş yerinin ne gibi özelliklere sahip olması gerektiğinden bahseder.

Pirelli lastikleri bünyesinde çalışan uzman kişilerle bayilik şartlarında anlaşmanız takdirde bayilik anlaşması imzalanır. Anlaşmadan sonra lastik bayiliği almaya hak kazanırsınız. Firma yetkilileri size ilk günden itibaren gerekli olan pazarlama, işletme ve hizmet eğitiminin verir. Aynı zamanda personel ve lokasyon desteği yanında bir de bölgesel destek verir. Bayilik veren firmalar arasında olan marka tüm reklam ve tanıtım çalışmalarını kendisi yürütmektedir. Pirelli lastikleri ile bayilik aldığınız takdirde kısa süre içinde yapmış olduğunuz yatırımın % 100 kazanca dönüşmesine şahit olursunuz.

Pirelli lastikleri dünya lastik üreten firmalar arasında ilk sıralarda yer alır. Yenilikçi ve çevre dostu olan marka bayilik veren firmalar arasında bulunur. Bayilik vereceği kişinin de yenilikçi, yaratıcı, işi kendi işi gibi sahiplenen, iletişim yönü güçlü insanlar olmasını ister. Güler yüzlü müşteri memnuniyetine önem veren insanlara kendi işinin patronu olma fırsatı sunan Pirelli lastikleri dev kadro ile çalışır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap