Takım Elbise Bayilik

Pierre Cassi Erkek Giyim Bayilik

Pierre cassi bayilik
Pierre cassi bayilik
Bayilik.Gen.tr

Pierre Cassi Erkek Giyim

Pierre Cassi Erkek giyim tekstil sektörüne 1965 yılında İstanbul’da hizmete başlamıştır. Erkek ve hazır giyim sektöründe hizmet veren marka sektöründe öncüdür. Kıbrıs, Avrupa ve Türkiye başta olmak üzere tüm dünyada bayilik vermek isteyen firma bayilik veren firmalar arasında yer alır.

Pierre Cassi Erkek Giyim sektöründe öncü olan, her zevke ve bedene hitap eden erkek hazır giyim ürünlerini satışa sunar. Önceliği müşteri memnuniyeti olan firma tasarımlarında yenilikçi olmaya özen gösterir. Bayilik veren firmalar arasında yer alan firma tarafından ilk üretilen etiket By Oral etiketli ürünlerdir. Pierre Cassi erkek giyim sektöründe Türkiye ve Avrupa’da 100’e yakın kuruluşuyla ön plandadır.

Pierre Cassi Erkek Giyim Bayilik Şartları

Pierre Cassi Erkek giyim tekstil alanında öncü olan firmalardandır. Yılların getirdiği tecrübeyi girişimci ile paylaşan firma Türkiye ve Avrupa’da da bayilikler veren firmalar arasında yer alır. Marka İngiltere’den Dubai’ye kadar 40’a yakın ülkeye ihracat yapar. Markanın üretimi % 100 Türk üretimi ve sermayesinden yapılmaktadır. Erkek dış giyim kıyafetlerinin hepsi ve okul kıyafetleri, kaban, mont, trençkot altınyıldız nano, kol düğmesi gibi ürünler satışa sunulur.

Pierre Cassi Erkek giyim ile yüksek kazancı düşük maliyete alabilirsiniz. Firma yetkilileri tecrübelerini siz anlatarak sıfır riskle iş hayatına başlamanızı sağlar. Yeni Pazar alanı isteyen marka var olan müşteri kitlesine yenilerini eklemeye çalışır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan markanın önceliği insan sağlığı olduğundan ürünlerde birinci sınıf malzeme kullanılır.

Pierre Cassi erkek giyim bayilik vereceği kişilerde öncelikle kendi vizyonlarına uygun hareket edilmesini şart koşar. İnsan kaynağına ve kurumsal bütünlüğüne uygun davranacak kişiler önceliğidir. Ayrıca mağazacılık deneyimi olan, müşteri memnuniyetine önem veren ürün seçebilen ve sunabilen kişiler olmalıdır. Franchise veren firmalar arasında öncü olan firma bayilik alacak kişilerin iletişim yönünün güçlü olmasını ve güler yüzlü olmasını isterler.

Pierre cassi erkek giyim bayilik başvurunuzu değerlendirdikten sonra sizle irtibata geçer. Başvurunuz onaylanınca açılacak olan mağazanın tasarımıyla kendi ilgilenir. Size ve personelinize gerekli olan hizmet, pazarlama ve işletme eğitimi verilir.

Pierre cassi erkek giyim hazır giyim sektörünün öncüsü olan firmadır. Bayilik veren firma yapmış olduğu çalışmalarla girişimcinin yanında yer almıştır. Böylece kendisi de daha fazla alana ulaşarak var olan müşterisine yenilerini ekleyebilecek ve ürünü herkese tanıtabilecektir. Franchise veren firma ile kısa sürede yatırımınızın % 100 kazanca dönüştüğüne şahit olursunuz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum

  • şanlurfa ceylanpnarda sizin ürünlerinizi satmak istiyorum bayilik almak için ne yapmam gerek bana yardmci olursanz sevinirim