Erkek Giyim Bayiliği

Pierre Cassi Bayilik

Pierre Cassi Franchise Bayilik
Pierre Cassi Franchise Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Pierre Cassi

1970 yılında İstanbul’da kurulmuş olan Pierre Cassi Bayilik kaliteyi ve müşteri memnuniyeti ile müşteri sadakatini ön planda tutarak Türkiye’de öncü firmalar arasında yerini almıştır. Temel felsefemiz olan kalite ve müşteri mutluluğu hizmet noktasında siz değerli müşteriler ile bir araya gelmiştir. Ayrıca ülkeye erkek giyim ihraç eden firma dünyada da kalitesini ispatlama yolunda büyük yol kat etmiştir. İhracat yaptığı başlıca ülkeler sırası ile Almanya, Avusturya, Avustralya, Fransa, İngiltere, Hollanda, İngiltere, Rusya, Libya, Ermenistan, Dubai, İsrail, Azerbaycan, İran, Irak, Kongo, Tunus, Cezayir VE Afrika olmak üzere bir çok ülkede öncü firma olarak kaliteyi yurt dışında da müşteriler ile buluşturmaya devam ediyoruz.

Pierre Cassi Bayilik Şartları

Belirli bir konsept dahilinde hem müşteriye hitap edecek hem de bayilik avantajlarından faydalanmak üzere bir yapının oluşturulması. Gerek yönetim kadrosu gerekse de güler yüzlü ekip arkadaşları ile beraber bir düzenin sağlanması ve aynı zamanda belli bir ciro ve belli bir düzenin tesis edilmesi.

Sektör olarak giyim sektörü belli bir tecrübeyi gerektirirken aynı zamanda kalite ve güler yüz ile müşteri memnuniyetini ilke edinir. Firma klasik takımlar, özel davetler , ve şık takımlar spor takım giyişiler ve ceketler klasik spor gömlekler ile modayı yakından takip etmekte olup siz değerli müşterilere ve bayilere sağladığı kolaylıklar ve ayrıcalıklar ile Türkiye’de giyim sektöründe ön planda bulunmaktadır. Ayrıca kalite ve güvenceyi bir arada bulundurarak müşteri memnuniyetini ilke edinen Pierre Cassi Bayilik Türkiye’de ve dünyada sektöründe öncü firmalardan olmuştur.

Alanında yetişmiş güler yüzlü personelleri ile müşteri sadakatini ve mutluluğunu bir arada bulunduran firma gerek satış öncesi gerekse de satış sonrası hizmeti ile siz değerli müşterilerin öncelikleri arasında yerini almıştır. Yılların getirdiği deneyim, özgüven ve kalite şık tasarımlar ile her zaman tercih sebeplerinizden biri olmuştur.

Spor takım elbise, spor pantolon, spor gömlek, kışlık pantolon, kışlık takım elbise, moda kıyafeti, bebe takım elbise, çocuk gömlek çocuk pantolon, yazlık mont, keten takım elbise, keten gömlek ve pamuk gömlek modelleri ile modayı yakından takip eden ve her daim şık tasarımlar üreten ürünlerimiz ile siz değerli müşterilerin hizmetine yılların verdiği tecrübe ile devam etmekteyiz. Sektörel bazda çalışkan personelleri güler yüzlü hizmet anlayışı ve bayilik avantajları ile Pierre Cassi Bayilik sizlere hizmette sınır tanımaz ayrıcalıklar sunmaya devam edecektir. Bu ayrıcalıklar kalite ve güven çerçevesinde devam edecektir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap