Pide Bayiliği Veren Firmalar ve Markalar

Pidexpress Bayilik ve Franchise

Pidexpress Bayilik
Bayilik.Gen.tr

LEZZET DURAĞI PİDEXPRESS

PIDEXPRESS Markasının sahibi olan firma AYTAN Gıdadır. 2009 yılından beri hizmet vermektedir. Damak tadı, kaliteden ödün vermeyen tarzı, doğru fiyatlandırma, günlük taze ürün ve personelinde güler yüz hizmet kalitesindeki en önemli etkenlerdir. 2012-2013 yıllarında bayilik çalışmalarına başlayan PIDEXPRESS yıl içinde beş şube hedefi ile yola çıktı ve daha da artarak devam edecektir.

Ürünler beş dakika gibi kısa bir sürede müşteriye servis edilmektedir. Adını da bu hızından almaktadır. Evlere servis bulunmaktadır. Paket serviste içi kraft kaplama dış sıvamalı baskıdan yapılmış özel kutular kullanılmaktadır. Bu sayede ürün özellikleri bozulmadan ve sıcaklığı düşmeden paket servisi tamamlanmaktadır.

PIDEXPRESS Pide Bayiliği için gerekli şartlar bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını sıralamak gerekirse minimum şube açılış maliyetini 80.000 TL gibi düşünebilirsiniz. Ortalama şube açılış maliyeti 100.000 TL’dir. Minimum nakit ihtiyacı 50.000 TL’dir. İsim hakkı bedeli 10.000 USD. Şube kurulum süresi ortalama 1 aydır. Ortalama kar marjı %35’dir.

Gelirden pay %5 dir. Yatırımın ortalama geri dönüş süresi 24-36 aydır. Girişimciye verilen destekler personel desteği, proje desteği, eğitim desteği, pazarlama desteği, yer seçimidir. Gerekli iş yeri özelliği 30-80 metrekare arasında baca çıkışlı mağaza olmasıdır. Hedef bölgesi İstanbul ve yakın yerlerdir. Hizmet kapsamı içinde 25 çeşit pide, lahmacun, kiremit güveç, künefe ve sütlü tatlılar, soğuk meze ve salata çeşitleri, meşrubat çeşitleri bulunmaktadır. Ürünler günlük ve taze oluşu en dikkat edilen şartlardan biridir. Müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır.

PIDEXPRESS Pide Bayiliği alarak pişman olmayacağınız bir yatırım yapmış olursunuz. Türk toplumu olarak hamur işlerine düşkünlüğümüz bilinmektedir. Her daim öğünlerimizde pide ve lahmacuna mutlaka yerimiz vardır.

Hem lezzet açısından hem de fiyatı uygun olduğundan orta gelir seviyesinin de sıklıkla tercih ettiği ürünlerdir.

Bu nedenle her daim müşteri potansiyeli yüksek olacak bir sektör olduğundan PIDEXPRESS bayilik fırsatını kaçırmayın. Marka güvenilirliğini kazanmış kendini ispatlamış bu marka ile hedefinize hemen zorlanmadan ulaşacaksınız. Sıfırdan başlamak yerine kendini ispatlamış PIDEXPRESS ile yolunuza devam edin.

Firma Bilgileri
Yetkili Firma AYTAN GIDA
Kuruluş 2009
Toplam Çalışan Sayısı 10
Toplam Şube Sayısı 1
Hedeflenen şube sayısı 5

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 80.000 TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 100.000 TL
İsim Hakkı Bedeli $ 10.000
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  24-36 AY
Giderden Pay %5
Ortalama Kar Marjı %65

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap