Pide Bayiliği Veren Firmalar ve Markalar

Pide De Samsun Bayilik

Pide de samsun bayilik
Pide de samsun bayilik
Bayilik.Gen.tr

Pide de Samsun

Pide de Samsun 2003 yılında İstanbul Anadolu yakasında ilk restoranını açan firma sektörün öncüsü olmak yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan pide de Samsun, pide taş fırında yapılır diyerek yola koyulmuştur. Geleneksel lezzetimiz olan pideyi pizza gibi tüm dünyaya duyurmak ister.

Pide de Samsun hijyenik ve sağlıklı koşullarda çeşitli ürünler sunmaktadır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan firmanın öncelikli amacı müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı olduğu için üretim için gerekli olan tüm belgelere sahiptirler. Pide bayiliği veren firma Samsun pidesi özelliği olan ince ve gevrek hamuru düşük yağ oranı ile herhangi bir sağlık sorunu yaratmayacak şekilde hizmete sunar.

Pide de Samsun Markası Samsun da kurulmuş olmak ile beraber ülkemiz de ki diğer bir çok pide firması gibi yerli ve millidir .

Bunun nedeni ise gayet tabii aşikardır. Pide bizim geleneksel, son derece yöresel ve kültürü değerlerimiz den bir tanesi olmak ile beraber çok leziz bir tattır.

Ülkemizin bir çok bölgesin de şehrin de ilçesin de bayiliği bulunan Pide de Samsun Markası aynı zaman da ciddi ölçüde bayilik ve franchise hizmet verebilen kurum ve kuruluş konumun dadır.

Ülkemizin çeşitli yerlerine büyük bir disiplin ile ve kontrollü bir şekil de bayilik açılmasını müsaade eden Pide de Samsun firması açılan bayiliklerde de bazı şart ve koşullar aramaktadır, bulunmaktadır.

Bu şartların bazıları ise çok ciddi derece de titizlik ile hazırlanmış ve büyük , üzerine gereğin den çok daha fazla düşünülmüş projelerin ürünüdür.

Açılan Pide de Samsun bayiliklerinin , restaurantlarının trafik akışının ve insan nüfusunun yoğun olduğu bir yer de tercih edilmesi öngörülmektedir.

Aksi taktir de Pide de Samsun Markası zaman zaman bayiliğin açılacağı yer kontrol edildiğin de haklı olarak sıkıntı çıkaracak potansiyele sahip firmalar dan bir tanesidir.

Pide de Samsun Markasının hedef bölgeleri ise bir kere gayet genel ; Dünyanın her bölgesi ve şehrin de bulunan insan nüfusunun yoğun ve aktif olduğu bölgeler.

Pide de Samsun firması gerekli iş yeri nitelikleri olarak ise minimum 80 metre karelik bir alan , bölge istemektedir.

Girişimciye verile destekleri baz alacak olursak personel, eğitim, kredi , proje, pazarlama , el kitabı, bölge koruması , ortak reklam ve benzeri bir çok destek mevcut, söz konusu.

Pide de Samsun firması zamanla da dünya ya açılmak isteyen bir firma olarak projelerini ve çalışmalarını da buna göre şekillendirmektedir.

Pide de Samsun Bayilik Şartları

Pide de Samsun Türkiye’de sektöründe öncü olarak restoran şeklinde hizmet veren ilk pidecidir. Sektörün lideri olan marka bayilik veren markalar arasında yer alır. Girişimcinin yanında olan firma yılların getirdiği tecrübeye dayanarak sıfır risk ile kendi işinizin patronu olmanızı sağlar. Bayilik vermek istediği girişimcide aradığı özellikler olarak öncelikle prezentabl, temiz, güler yüzlü ve iletişim yönü güçlü olmasını ister. Franchise veren firmalar arasında yer alan marka açılacak olan bayiliğin yaya ve araç trafiğinin en yoğun olduğu caddelerde olmasını, içerisinde fırını ve bacası bulunmasını ister.

Pide de Samsun merkeze ait toplam 3 şubeye sahiptir. Var olan müşterilerine yenilerini ekleyerek Pazar alanını genişletmek isteyen firma Türkiye ve dünyada bayilik veren firmalar arasında yer alır. Bayilik için telefonla bilgi aldıktan sonra sizi ön görüşmeye çağırırlar. Yer seçiminizi gören firma yetkilileri daha sonra bayilik şartlarında anlaşırsanız sözleşme imzalanır.

Pide de Samsun isim hakkı bedeli için 20000TL ister. Ortalama metrekare kurulum bedeli olarak 1300TL, Minimum şube açılış bedeli için 80000TL, Ortalama şube açılış bedeli için de 150000TL ister. Bayilik veren firmalar arasında olan firma reklam katılım bedeli olarak aylık 300 TL alır. Franchise veren firmalar arasında olan firma ortak reklama dahil eder.

Pide de Samsun bayilik sözleşmesi imzalandıktan sonra size gerekli olan personel ve eğitim desteğini verir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka pide bayiliği verdikten sonra proje desteği, el kitabı, bölge koruması ve yer seçimi konularında da yardımcı olur. Kısa sürede yatırımınızın % 100 kazanca dönüştüğünü görürsünüz. Sektörün öncüsü markadan Bayilik alarak sizde bu uzman kadroya dahil olursunuz.

  • -Yazılım Desteği Pide de Samsun markası tarafın dan sağlanacak
  • -Pazarlama için Yeni Ürün Geliştirme Pide de Samsun markası önderliğin de yapılacak
  • -Proje Yönetim Koordinasyonu ve Yeni Mağaza Açılış Yardımı Pide de Samsun markası tarafından gerçekleştirilecek
  • -Mağaza İçi Eğitim (talep edilirse) Pide de Samsun markası tarafın dan bu hizmet verilecek
  • -Pide de Samsun markası Görsel Kütüphanesine Erişim Pide de Samsun markası bilgisi dahilin de ve izinle olacak
  • -Tüm Ürünlerin Görsel Kullanım Pide de Samsun markası görsel kullanımlarına son derece uyumlu olacak.
Firma Bilgileri
Yetkili Firma Atg Restoran Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti
Kuruluş 2003
Toplam Çalışan Sayısı 25
Toplam Şube Sayısı 3
Hedeflenen şube sayısı 15

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 60.000 Tl
Minimum Şube Açılış Maliyeti 80.000 Tl
İsim Hakkı Bedeli 20.000 Tl
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi Belirtilmemiş
Ortalama Kar Marjı %15
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap