Haberler Pide Bayiliği Veren Firmalar ve Markalar

Pide bayiliği veren 5 firma

Pide Bayiliği Veren Firmalar
Bayilik.Gen.tr

 

Bayilik veren firmalar arasından restoranlarıı araştırmak ve girişimleri bu noktada yapmak istiyorsanız, gıda sektörü tam da doğru tercih olacak! Son dönemlerde birçok girişimci, ciddi yatırımlara gerek duymadan gıda sektörüne yöneliyor ve bu sayede kısa süre içerisinde kar elde edebiliyorlar. Son dönemlerde ise pideci bayilikleri ciddi anlamda ilgi ve alakasını arttırmaya başladı.

Bu noktada ise sizlere bayilik hizmetleri sunan 5 firmaya değinecek olursak;

  • Pidemania
  • Pide Durağı
  • Sampi
  • Pide Dünyası
  • Bafra Pide

Markaları, Türkiye’de en yaygın firmalar arasında yer alıyor. Her birinin +50’den fazla bayiliği ve sunduğu hizmetler ile beraber sektörün lideri olduğu bilinmektedir. Hemen siz de bu başvuru süreçlerini tamamlayarak, Franchise isim hakkı satın alabilir ve bayilik veren restoranlarınızı açma şansları elde edebilirsiniz.

Bayiliği satın almak için gerekenler neler?

Pide Bayiliği Veren Firmalar

Bir bayilik alabilmeniz için, markalar sizden bazı belli başlı taleplerde bulunabilirler. Bu noktada ise önemli olan doğru marka ile çalışmak, kendinizi olabildiğince ön plana çıkartabilmekten geçmektedir. Günümüzde pide salonu bayiliğine duyulan ilginin artış göstermesiyle beraber sektörel anlamda birçok firma, kendilerine yeni iş imkanlarını oluşturabilme gayretiyle bu alana yönelmiştir.

Türkiye’de ise birçok firma hizmet olanaklarını sağlamak ve her geçen gün kendisini öne çıkartmak açısından öncü bir çalışma zemini hazırlamaktadır. Bu sayede bayilikleri açtıktan sonra sizler de yatırımlarınızı gerçekleştirebilecek, gelirlerinizi doğrudan değerlendirme olanaklarına sahip olabileceksiniz. Hemen tercihinizi bizlerden yana kullanın, pide salonu bayiliği ile beraber marka değerinizi daha fazla yükseltin. Türkiye’de bilindiği gibi gıda sektörüne oluşan ilgi durmak bilmeden, artışını sürdürüyor! sunulan bu makul hizmetler için bazı zamanlar aylık ciro sınırı, dükkanın konumu, markanın temsil edilebilmesi bakımından dekor ve benzeri ürünlerin satın alınması gerekebilir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Merhaba, bugüne kadar içinde bulunduğum birçok proje dahilinde olan isüstünde projesinde iş fikirlerimi, deneyimlerimi, araştırmalarımı, bilgilerimi derleyerek paylaşmaya devam etmekteyim...

Yorum Yap

1 Yorum

  • merhaba cem bey ben istanbul kadıköy sahil tarafında ikamet etmekteyim.buralarda yiyecek sektorüne çok olmayan bi maliyet ile bir yer açmak istiyorum.frencheizing çok abartı parada olduğu için onlara gücüm yetmiyo.benim düşüncem büyük olmayan bir dükkanda(yaklaşık30 m2 ) pastane tarzı ama ekmek çeşitleride olacak şekilde bi yer açmak istiyorum.çevremde buna benzer yerler var. ama benimki bana hergün servis yapacak bi yer lazım.ekmek ayrı olsa da olur. benim istediğim güvenebileceğim bayisi gibi olacağım ya da bana hergün servis yapabilecek düzgün güvenilir pastane tarzı yer biliuprmusunuz? bana bu konuda fikir verirmisiniz???işin imalatına girmek istemiyorum .bana cevap verirseniz sevinirim.( daha önce peçko ile konuştum anlaşamadım )bu şekilde tanıdığınız firmalar varsa bana söylerseniz ve dediğim konuda bana fikir verirseniz sevinirim.