Bebek Ürünleri Bayilik

Picabo Bebek Market Bayilik

Picabo Bebek Market Franchise
Picabo Bebek Market Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Picabo Bebek Market

Picabo bebek market 2006 yılında İstanbul Acıbadem’de kurulan ve alanında hızla büyüyp sektörün öncüsü haline gelen firmadır. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka bünyesinde alanında uzman ve güler yüzlü ekip çalışır. Firma bünyesinde toplam 7 çalışan bulunmaktadır.

Picabo bebek market kısa sürede büyüdüğü için kaliteli hizmet anlayışını herkesle paylaşmak ister. Bu yüzden de bayilik veren firmalar arasında bulunur. İstanbul Acıbadem’den başlayan başarı öyküsünü tüm Türkiye’ye tanıtmak ister. 10 yıldır faaliyet gösteren marka ürün çeşitliliğini internet üzerinden bayilerinden sonra franchise ile vereceği kurumlar üzerinden tanıtmayı hedefler. Bu yüzden marka franchise veren firmalar arasında ilk sıralarda yer alır.

Picabo Bebek Market Bayilik Şartları

Picabo Bebek Market İstanbul Acıbadem’de başlattığı yolculuğa pek çok kişileri ilave ederek yeni hedef kitlelere ulaşmıştır. Bayilik veren firmalar arasında olan marka sektörün öncüleri arasında yer alır. İnternet üzerinden verdiği bayilik ile ilke imza atan marka üretimde sağlıklı malzemeler kullanarak müşterilerine gönül rahatlığıyla sunar.

Picabo bebek market ile çalışmak için bayilik başvurusunda bulunmanız yeterli olur. Bayilik için firmanın bazı şartları vardır. Bunların başında öncelikle iletişim yönü güçlü, güler yüzlü, işi kendi işi gibi sahiplenecek, başarı hırsı olan, iş hayatında tecrübe edinmiş olan, gerektiğinde tam zamanlı çalışacak olan kişiler önceliğidir. Franchise veren firmalar arasında yer alan marka avm ya da yaya trafiğinin en işlek olduğu yerlerde iş yeri açılmasını ister. Bebek bayiliği alacak kişinin teknolojiden ve yazılım teknolojisinden anlamasını bekler. Bayilik şartlarını görüşmek için sizi ararlar. Şartlarda anlaşmanız halinde bayilik anlaşması imzalanır. Bayilik anlaşması ile her iki tarafında hakları koruma altına alınır.

Picabo bebek market sektöründe öncü olan firma girişimcilere destek verir. Türkiye’nin lider markası olan firma başarısını daha da büyütmek ve yeni Pazar alanı elde etmek için bayilik veren firmalar arasında bulunur. Marka çalışanları yılların verdiği tecrübe ve deneyimi yeni iş kurmak isteyenlerle paylaşarak onların sıfır risk ile iş hayatına başlamalarında yardımcı olacaktır. Vereceği bebek ürünleri bayiliği ile yeni müşteri kitlesine ulaşacak olan marka ürünlerini ve hizmetlerini daha çok kişiye ulaştırabilir.

Picabo bebek market bayilik anlaşması imzalandıktan sonra size ve yanınızda çalıştıracağınız personele işletme, pazarlama ve hizmet eğitimi verilir. Bayilik veren firmalar arasında olan markanın alanında uzman çalışanları reklam ve tanıtım çalışmalarını üstlenirler. Açılacak olan mağazanın tasarımını kendi belirledikleri gibi olmasını isterler

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap