Bayilik Veren Akaryakıt İstasyonu Firmaları ve Yağ Markaları

Petrol Ofisi Bayilik Şartları

Petro Ofisi Bayilik
Petro Ofisi Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

PETROL OFİSİ TÜRKİYE’NİN EN KALİTELİ AKARYAKIT MARKASI

Ülkemizde uzun yıllardan beri akaryakıt denilince akla tek bir marka gelmektedir. Petrol Ofisi markası uzun yıllardır edindiği tecrübe sunduğu profesyonel hizmetler sayesinde ülkemizde akaryakıtın adı olmuştur. Petrol Ofisi firması Türkiye genelinde en yaygın akaryakıt istasyonu ağına sahip bir firmadır. Petrol Ofisini diğer markalardan ayıran en büyük özellik firmanın bölge ve şehir ayrımı yapmadan her ilde faaliyet gösterebilmesidir. Petrol Ofisi bayisi olmak bir akaryakıt firması için ayrıcalıktır. Gerekli tüm petrol ofisi bayilik şartları ve gerekliliklerini yerine getiren akaryakıt istasyonları petrol ofisi ağının bir parçası olarak ayrıcalıklı hizmet sunmaktadırlar.

Bir akaryakıt istasyonun dikkat etmesi gereken en önemli husus kaliteli ve dürüst hizmet sunmasıdır. Bundan yaklaşık 15 – 20 yıl önce benzin satışlarında yapılan hileler nedeniyle pek çok vatandaşımız mağdur olmuştur. Petrol Ofisi bayilik şartları içerisinde yer alan en önemli madde depolara herhangi bir müdahalede bulunulmasına fırsat verilmemesidir.

Zaten sadece petrol ofisinde bulunan uydudan takip sistemi ile yakıt kalitesine kadar her ayrıntı ortaya çıkarılabilmektedir. Petrol Ofisi bayilik koşulları içerisinde yer alan diğer bir husus ise tüm araçların kolaylıkla girip çıkabilecekleri ve gerektiklerinde park ederek dinlenebilecekleri alanlara sahip olmasıdır. Bu noktada baz alınması gereken husus bir tırın dorsesi ile birlikte rahatlıkla girip manevra yapabileceği genişlikte bir alana sahip olunmasıdır.

Petrol ofisi bayilik koşulları içerisinde yer alan diğer bir husus ise Petrol Ofisini tam anlamıyla temsil edecek istasyon müdürlerinin ve elemanlarının istihdamıdır. Petrol ofisi tüm istasyon personeline iş ile ilgili tüm eğitimleri vererek işbaşı yaptıracaktır. Sonrasında ise 6’şar aylık periyotlar ile eğitim ve sınavlar gerçekleştirilecektir. Bu sınavlarda başarı sağlayan personeller işe devam edebileceklerdir. Söz konusu iç denetim sınavlarında başarı sağlayamayan personeller ise uyarılmalarına rağmen gerekli hedefi yakalayamamışlarsa iş akitlerine son verilecektir.

Petrol ofisine bağlı çalışan akaryakıt istasyonlarının mıntıka ve iç düzen temizlikleri aksatılmadan yapılmamalıdır. Bunun için istasyonlarda yeteri kadar personel istihdamı gerçekleştirilmelidir. Tasarruf nedeniyle eksik personel istihdamı yapan bayiler petrol ofisi denetimlerinde uyarılmaktadır. Sağlık ve güvenli hizmet sunmak için tek tercih PO.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap