Otomat Bayiliği Veren Firmalar

Paspasmatik Bayiliği

Bayilik.Gen.tr

Paspasmatik markası, özellikler oto yıkamalara ve oto bakım merkezlerine yerleştirilen, 1 Lira karşılığı oto paspası veren bir otomat bayiliğidir. Doğru konumda değerlendirildiğinde güzel bir gelir kapısı olabilecek Paspasmatik seçeneğinin şartlarını ve desteklerini sizin için derledik.

Paspasmatik Bayilik Şartları

  1. Vergi mükellefi olunması
  2. Bayi adayının ticari hayatı boyunca yüz kızartıcı bir suçtan hüküm giymemiş olması,
  3. Bölgeye uygun görülen adette araç içi paspas makinasının ve paspasın satın alınması

Paspasmatik Bayilik Destekleri

  • Relam Desteği: Paspasmatik düzenli olarak ürün tüketimini teşvik edici reklam çalışmaları yapmaktadır.
  • Yer Seçimi: Otomatı kurmayı düşündüğünüz yer konusunda firmadan ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.
  • Bölge Koruması: Belirlenen bölgede tek yetkili satıcı olma şansı
  • Eğitim Desteği: Makina ve gereç kullanımı konusunda eğitimi

Paspasmatik  Bayiliği Nasıl Çalışır?

Paspasmatik bayileri Türkiye’de; Paspasmatik otomatik satış makinelerinin kurulacağı yakıt istasyonlarına, self-servis oto yıkama alanlarına,  oto yıkama alanlarına  ve bu tip yerler ile ticari çalışma yöntemlerinin bir kısmı aşağıdaki gibidir; Bayilerimizin ili veya bölgesi sınırları içerisinde çalışma yöntemine paspasmatik bünyesinde bulunan analiz ve satış uzmanları ile mutabık kalınarak ortak karar alınmaktadır.

Reklam alanı ile Çalışma Yöntemi

Paspasmatik Otomatik Satış Makinesi yakıt istasyonuna, satış otomatının kurulacağı alan seçilir, kurulumu yapılır, işletme sahibinin işletmesinin adı veya logosu araç içi paspas ürünü üstüne baskısı yapılarak otomatik satış makinesinin konuşlanacağı yerin reklamı alınır, Otomatik satış makinesinin bütün geliri paspasmatik bayisine ait olur, araç içi paspas ürün tedariğini  haftalık veya aylık olarak il/bölge paspasmatik bayisi yapar.

Otomat Satışı  ile Çalışma Yöntemi

Paspasmatik Otomatik Satış Makinesi tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden benzinliğe, akaryakıt istasyonuna, satış otomatının konuşlanacağı lokasyona satılır, araç içi paspas ürünü tarafında il yada bölge bayisi kendi kar marjını araç içi paspas ürünü maliyeti tutarının üzerine koyarak toptan satışını yapar.

Kira Bedeli ile Çalışma Yöntemi

Paspasmatik Otomatik Satış Makinesi benzinliğe, akaryakıt istasyonuna, satış otomatının konuşlanacağı lokasyon yer sahibi ile aylık kira üzerinden anlaşılır. İl yada bölge bayisi aylık yer işgaliye kirasını öder fakat  Paspasmatik Otomatik Satış Makinesinin bütün geliri paspasmatik bayisine ait olur.

Kar Ortaklığı ile Çalışma Yöntemi

Paspasmatik Otomatik Satış Makinesi konuşlandırılacağı yer seçilir, kurulumu yapılır, paspasmatik satış otomatı il/bölge bayisine ait olmak suretiyle yer sahibine araç içi paspas ürünü çifti  başına kar marjı paylaşımı yapılır. İl yada bölge paspasmatik bayisi araç içi paspas ürünü tedariğini sağlar.

Ürün Başına Kar Marjı ile Çalışma Yöntemi

Paspasmatik Otomatik Satış Makinesi benzinliğe, akaryakıt istasyonuna, satış otomatının konuşlanacağı lokasyon alanı seçilir, kurulumu yapılır, yer sahibine araç içi paspas ürünü başı kar marjı verilir. Otomatik satış makinesinin anahtarları yer sahibine teslim edilir, araç içi paspas ürün tedariğini  haftalık veya aylık olarak il/bölge paspasmatik bayisi yapar.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap