Unlu Mamüller Bayilik

Paşa Fırını Bayilik Şartları

Paşa Fırını Bayilik
Paşa Fırını Bayilik
Bayilik.Gen.tr

PAŞA FIRINI

Paşa fırını 2009 yılında, bir birikimin sonucu olarak ortaya çıkmış, kaliteli fırınlardan biridir. Yüksek hizmet kalitesini amaç edinen Paşa Fırınını, bu bilgi ve birikimini daha geniş bir çevreye yaymak için bayilik vermeye başladı.

Geniş bir ürün skalası bulunan Paşa Fırını‘nın da, tüm franchisinglerde olduğu gibi belli başlı bazı kuralları bulunuyor. Fiziksel şartlar arasında, mekanın en az 60 metrekare olması, otopark sorununun olmaması, geniş bir cepheye sahip olması gibi standartları bulunuyor. Paşa Fırını, bayiliklerinde çalışacak personelin güler yüzlü olmasının ve hijyene dikkat edilmesinin önemini vurguluyor. Bayiliklerin kurulum aşamasında da personel eğitiminden pazarlama desteğine, ekipman ve ürünlerin güncellenmesine kadar her zaman destek oluyor.

Standart olarak Unlu Mamuller Bayilik şartları sağlandıktan sonra, sıra yatırım şartlarını sağlamaya geliyor.

PAŞA FIRINI’NIN BAYİLİK ŞARTLARI

Herkes için geçerli olan Franchising Başvuru Süreci’nin devamında 3 farklı yatırım paketi sizi bekliyor.

Başvuru sürecinde ise, adaylar değerlendirildikten sonra bayii olabilecek uygun mekan arayışına giriliyor ve alternatifler değerlendiriliyor. Uygun yatırımcı ve uygun mekan bulunduktan sonra taraflar arasında bir sözleşme imzalanıyor ve bayiliğin mimari süreci başlatılıyor. Bu aşamada proje fiyatlandırılıyor. Bayilik için genel mimari şartların hazırlığı tamamlandığında personel seçimi ve ekip kurulumu aşamasına geçiliyor. Personel İşe Alım sürecinin bir parçası olarak Personel Eğitimi başlatılıyor. Bu aşama da tamamlandıktan sonra gerekli reklam ve tanıtım hazırlığı için süreç başlıyor.

Paşa Fırını, içerik olarak oldukça zengin paketler sunuyor. İlk yatırım paketinde mimari projenin tasarımı, mobilya ve dekorasyon, su tesisatı, boyama, yer döşeme, havalandırma, aydınlatma, elektrik tesisatı ve ışıklı lamba yer alırken ikinci pakette taş fırın, derin dondurucu, bulaşık makinesi, stok dolabı, tezgah, teşhir ürünleri gibi imkanlar sağlıyor. Son olarak üçüncü yatırım paketinde ise, yeni nesil yazarkasalar, barkodlu terazi, kahve makinesi, aksesuarlar ve zücaciye ürünleri, oturma grupları, kış bahçesi, müzik, görüntü, kamera ve güvenlik sistemi gibi daha çok görsellik üzerine imkanlar bulunuyor.

Bayilik hakkında daha çok bilgi almak isterseniz internet sitesini ziyaret etmeniz gerekecektir. Dilerseniz sitede bulunan telefon numaralarından ve danışmanlık hatlarından ilgili kişiler ile iletişime geçerek süreç hakkında bilgilendirilmek isteyebilirsiniz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum