Bebek Giyim Bayilik

Panco Bayilik Şartları

Panço Bebek Giyim Bayilik
Panço Bebek Giyim Bayilik
Bayilik.Gen.tr

BİTMEYEN SEKTÖR BEBEK GİYİM VE BAYİLİK

Yeni bir iş mi kuracaksınız? Dükkânınızı nasıl değerlendireceğinizi mi düşünüyorsunuz? Gelin takım arkadaşımız olun. Güveni ve çalışkanlığı ilke edinen markamıza bir bayi daha eklemek hep beraber büyümek için biz varız. Sağlık ve güvenliğin en önemli koşulları olduğu Bebek ve çocuk giyim sektörü günümüz dünyasında giderek gelişmektedir. Siz de bu kar avantajı yüksek sektörde yerinizi alabilirsiniz.

1984 yılında şişede ilk mağazasını açarak markalaşma yolunda ilk adımını atan kurumumuz 37 yıldır lider çocuk ve bebek giyim markası olmayı hedefleyen markamız hijyen ve güvenlik kurallarına dikkat ederek büyümektedir.

Panço 100 den fazla mağazası ve 200 den fazla satış noktasıyla Türkiye Avrupa ve Türki Cumhuriyetlerde anne babaların beğenisini kazanmıştır. Panço bebek giyim markası adı ve kalitesiyle sektöre merhaba diyebilirsiniz. Bebek giyim bayilik almak zor değil. Bayilik alarak hem seçkin bir markaya mensup olursunuz hem de kurum avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Panço bebek giyim bayilik alabilmek için bazı ön şartların yerine getirilmesi ve sürdürülebilir olması gerekmektedir. Fiziki şartların yanı sıra bazı yönetimsel şartlarında kabul edilmesi gerekir.

Bunları kısaca şu şekilde açıklayabiliriz:

– Mağazanızın, bulunduğu il veya ilçenin ticari potansiyeli yüksek olduğu cadde, çarşı yahut alışveriş merkezinde yer alması ve en az 100 M2 olması gerekmektedir.

– Mağazaların iç dekorasyonlarının birbirleri ile aynı olması gerekmektedir.

– Tüm bayilerin M2 ile orantılı olarak aynı ürün yelpazesine sahip olması ve aynı konsept ile müşteriye ürünlerini düzenli bir şekilde sunması zorunludur.

Bayiler merkez ile iletişime geçmeden onay almadan dış alım yapamazlar.

– Onaylı dış alımlarda gerekli indirimler bayilere yansıtılır.

– Bayilerin personel ihtiyacı, personelin yetiştirilmesi, vitrin tasarımları, ve mağaza yerleşimleri firma tarafından desteklenmektedir.

-Bayi, firma ile aynı bilgisayar programı kullanır ise tüm güncellemeler firma tarafından yapılacaktır.

– Yukarıda belirtilen esaslara uygun olarak müracaat halinde bayilik verilebilir.

– Bayilik anlaşması sağlandığı takdirde satış noktası olarak internet sayfamızda dergi ve reklamlarda adınıza yer verilecektir.

 • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
 • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum

 • Elif Hanım merhaba,

  Ben İzmir’de yaşıyoeum ve 50.000 TL nakit sermaye ile iş yapmak istiyorum. Kosgeb ve benzei teşviklerden faydalanarak ve kredi desteği ile 150.000Tl yatırım rakamına ulaşabilirim.
  Özellikle yeme içme ve çocuk-bebek giyim üzerine önerebileceğiniz iş var mıdır?
  yönlendirebilirseniz çok mutlu olurum.
  Saygılar