Klima Bayiliği Veren Firmalar

Panatek Klima Bayilik

panatek klima bayilik
panatek klima bayilik
Bayilik.Gen.tr

Panatek Klima Bayilik

Panatek Klima köklü bir kuruluş olarak 43 yıldır sınırsız hizmette bulunmuştur. Firma bayilik veren firmalar arasında yer alır. Tüm Türkiye’de olduğu gibi dünya üzerinde de 132 ülkede hizmet veren marka yaşam alanlarınızı daha kaliteli ve konforlu olması için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

Panatek Klima 45 milyon üzerinde üretim yapan Panasonic klimanın Japonya’nın en büyük teknoloji devi olan Matsushita tarafından üretilir. Dünya devi olan markanın önceliği insan sağlığı ve müşteri memnuniyetidir. Bayilik veren firmalar arasında en çok tercih edilen marka olmasının nedenleri arasında insan sağlığına dikkat ederek titizlikle üretim yapmasıdır. Beyaz eşya bayiliği veren firma son model teknolojik ürünleri arasında satışını en çok yaptığı ürünler arasında split klimalar gelir.

Panatek Klima kuruluş tarihin den bu yana tamı tamına 43 yıl geçen firma, kurum ,kuruluş ve şirket ülkemiz de ve dünya nın bir çok ülkesin de toplam da 132 den fazla bayilik ve franchise hizmeti de vermekte olan bayilik açmış ve açtırmıştır.

Panatek Klima bayilik ve franchise hizmeti veren tüm firmalar arasın da teknoloji ye vermiş olduğu önem sayesin de bir hayli ileri noktalara gelmiş ve gelmekte olan şirketler ve firmalar arasın da çok yüksek sıralar da bulunan nadir ve özel firmalar dan bir tanesidir.

Ülkemizin bir çok şehir ilçesin de bayilikleri bulunması açısın dan halkımızca da bilinen ve son derece değerli firmalar arasın da gösterilmeyi başaran nadir firmalar arasın da olan güçlü bir şirkettir.

Panatek Klima ve franchise hizmetleri çerçevesin de ülkemiz de ve dünya da genel bir kuram esas alınır. Bu kuram ise çalışanların personellerin ve yönetimin son derece etkin olması ayrıca iyi eğitim almış ve iletişim becerileri yüksek , bir nebze de olsa pazarlama tekniğin den haberdar (gerek yönetim gerek personel için geçerli bu kural) olması ve bilmesi gerekmektedir.

Tüm bu şartlar ve öngörüler den biri ve ya bir kaçı yöneticiler ve personeller tarafınca eksik ise

Panatek Klima markası çalışanları ve eğitim grubu tarafın dan bu eksiklikler giderilmeli ve öncelik sırasına göre yönetime ve personele bir bir verilmelidir.

Ülke ve dünya geneline bir çok bayilik ve franchise hizmeti vermiş olan bu firmanın Panatek Klima Bayilik’in müşteriler den ve bayiliklerin den tek bir isteği var. Teknolojiye ve bilime önem versinler. Eğer bunu yaparlar ise zaten Panatek Klima Bayilik etrafın da bir şekil de toplanacakları kaçınılamaz bir gerçektir.

Bir çok bölge müdürlüğü ve franchise hizmeti veren büro açmış ve açmakta olan Panatek Klima Bayilik bu çalışmalarını da hızla sürdürmekte ve devam etmektedir.

Panatek Klima Bayilik Şartları

Panatek Klima dünya devi firmaların arasında en köklü olan firmalar arasında yer alır. Girişimcilere destek olan marka bayilik veren firmalar arasında yer alır. Türkiye genelinde 5 bölge müdürlüğüne sahip olan Panatek klima girişimcilere kendi tecrübelerinden yararlanmaları için fırsat sunar. Yeni Pazar alanı yaratarak daha geniş alana ulaşmak isteyen ve var olan müşterilerine yenisini ekleyen marka bayilik verir.

Panatek klima ilke edindiği vizyon ve misyonu doğrultusunda müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için çalışır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka TSE belgesi ile klima satışlarını 1991 yılından itibaren yapmaktadır. Klimalarla ilgili her türlü arıza, bakım ve onarım işlerinde firma yetkilileri haftanın 7 günü ve 24 saati hizmetinizdedir.

Panatek klima bayilik vermek için şartlar sunar. Öncelikle bayilik alacak olan kişinin kendi vizyon ve misyonunu benimsemesini, işine sahip çıkan, prezentabl, güler yüzlü ve iletişim yönü güçlü olan bireyler olmanızı ister. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka ile bayilik için görüşmeniz sırasında size gerekli olan tüm bilgiler detaylı bir şekilde verilecektir. Franchise sistemini size anlatan firma yetkilileri bayilik şartlarında anlaşmanız takdirde sözleşmeyi imzalar.

Panatek Klima alanında uzman dev kadrosu bayilik sözleşmesi imzalandıktan sonra size gerekli olan eğitimi verecektir. Bu eğitim içerisinde pazarlama, personel ve hizmet içi eğitim bulunur. Bayilik veren firmalar arasında olan marka bayilik için size gerekli olan tüm malzemeleri vererek işlerinizde yardımcı olur. Klima bayiliği veren marka tüm klima modellerinin nasıl kurulduğunu ve çalıştığını size anlatır. Panatek klima reklam ve tanıtım ç alışmalarını kendisi yapar. Yatırımınızın kısa sürede kazanca dönüştüğünü görürsünüz.

  • – İşinize sahip çıkıp gereği olan kişisel çabanızı ortaya koymanız(Panatek Klima Bayilik )
  • – İşi sistemin kurallarına uygun olarak yürütmeniz(Panatek Klima Bayilik )
  • – Sistemi ve markayı yükseltmek için bildiklerinizi ve bilgilerimizi sürekli paylaşmanız.(Panatek Klima Bayilik )
  • – Her türlü koşulda kalite hijyen ve hizmet anlayışından taviz vermemeniz(Panatek Klima Bayilik )
  • – Marka ve sistemle rekabet etmemeniz bekleniyor.(Panatek Klima Bayilik )
  • Logo, Renk ve Dış Tasarım Pide House cafe ve restourant uyumlu hal de olacak
  • -Yazılım Desteği Pide House cafe ve restourant tarafın dan sağlanacak
  • -Pazarlama için Yeni Ürün Geliştirme Pide House cafe ve restourant önderliğin de yapılacak
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap