Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

PAN ÇİĞKÖFTE Bayilik Şartları

PAN ÇİĞKÖFTE Bayilik Şartları
PAN ÇİĞKÖFTE Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

PAN ÇİĞKÖFTE

Geleneksel lezzetimiz olan çiğköfteyi etsiz yapan firma, parmakları yedirtiyor. İlk şubesini 2008 yılında Ankara’ya açana Pan çiğ köfte, Türkiye’de 22 ilde 130’dan fazla şubesi ile yola devam etmektedir. İlerleyen günlerde şube sayısının artırmak isteyen firma, bayili vermektedir. Helal belgesine sahip olan kurumda tüm yiyecek ve içecekler temiz ve güvenilirdir. Çiğ köfte güvenilir ellerde fabrikada üretilerek, satış noktalarına dağıtılır. Bayilik veren firmada çiğ köfte dışında; içli köfte, tandır lavaş, havuç dilimi ve Erzurum kadayıf dolma satışı da yapılmaktadır. Müşterilerine geleneksel lezzetlerden yelpaze yapmıştır.365 gün 24 saat ara vermeden sizlere hizmete devam etmektedirler. Türk damak tadını en iyi şekilde temsil ederler.

PAN ÇİĞ KÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Sektörde emin adımlarla ilerleyen Pan çiğ köfte kurulduğu günden bugüne kadar pek çok girişimciyi iş sahibi yapmıştır. Türk damak tadını yansıtan firma gerekli şartlar sağlandığı takdirde herkese bayilik vererek, franchising haklarından yararlanmalarını sağlar. Bayiliği almanız için bir takım şartları yerine getirmeniz gerekir. Pan çiğköfte, bayilik vereceği hiç kimseden isim hakkı bedeli almaz. Bayilik anlaşması yapmanız için şu şartları yerine getirmeniz gerekir:

-Çiğ köftenin açılacağı dükkânın bulunduğu yerin yaya trafiğinin en fazla olduğu yer olması gerekir.

– Anlaşma sağlandıktan sonra sözleşme gereği 7000tl teminat senedi imzalanması gerekmektedir. Dükkân tabelası, iç dekorasyon, dolap, masa, sandalye, duvar rafı gibi aksesuarlar Pan Grup konseptine uygun turuncu-krem renklerinde sizin tarafınızdan yapılmalıdır.

-Kurulum ücreti bayiye aittir. Kurulumdan sonra 1 adet internet kullanıcılı bilgisayar, 3 adet kamera aktif çalışmaya başlamalıdır.

 Pan çiğ köfte franchising fırsatlarından yararlanmanız için size kurulum paketi içinde, açılışa özel 300 kg Çiğ köfte, 5000 adet El ilanı, 1000 adet Mağnet, personel kıyafetleri ve Kampanya brandası bedelsiz olarak gönderir. Pan çiğköftenin belirlediği yiyecekler dışında her türlü yiyeceğin satışı yasaktır.

 Bayiliğiniz aktif hale gelmeden önce Pan çiğ köfte size ve çalıştıracağınız personele gerekli eğitimi vermektedir. Bayilik şartı olarak; Pan bayilerin de çalışan personelin kılık kıyafetin özenli olması ve firmanın logosunu taşıyan renkte kıyafetler giymesi gerekir.

Düşük açılış maliyetleri ile bunca yıllık tecrübeyi, lezzeti ve markayı almak büyük fırsattır. Küçük meblağlar ile hayalinizdeki işi kurabilirsiniz. Pan çiğ köfte, Kendi işinizin patronu olma fırsatı sunmaktadır. Yardıma ihtiyacınız olduğu her an deneyimli ekibi yanınızda olacaktır.

Bayilik Şartları

• Firmamız bayiliklerde isim hakkı bedeli almamaktadır.

• Adres tesbitin de herhangi bir bayimize yakın olmaması, yaya trafiğinin fazla olduğu özellikle cadde üzerindeki bölgelerde bayilik tercih edilmesi önem arz etmektedir.

• Anlaşma sonunda Bayilik sözleşmesi ve 7000tl teminat senedi imzalanması gerekmektedir.

•Bayi kurulumu sizin tarafından (dükkan tabelası, iç dekorasyon ,dolap, masa, sandalye, duvar rafı) Pan Grup konseptine uygun turuncu-krem renklerinde dizayn edilmektedir.Kurulum ücreti bayi’ye ait olup ve 1adet internet kullanıcılı bilgisayar, 3 adet kamera aktif çalışacak şekilde kurulum sağlanmalıdır.dilerseniz Çzöüm ortaklarımızdan destek alabilirsiniz.

• Açılışa özel 300 kg Çiğ köfte, 5000 adet El ilanı, 1000 adet Mağnet , Personel kıyafetleri ve Kampanya brandası bedelsiz olarak gönderilmektedir.

• Ürünümüzün Midye, Kokoreç, Izgara tavuk, Köfte, Lahmacun, Pide ve Kebap tarzı gıdalar ile satışına izin verilmemektedir.

• Bayiliğiniz aktif hale gelmeden evvel uzman kadromuz tarafından ürünlerimiz ve müşteri sunumları ile ilgili gerekli eğitimler verilmektedir.

• Pan bayilerin de çalışan personelin kılık kıyafete özen göstermesi Pan logolu giysiler kullanması gerekmektedir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap