Halı Bayiliği Veren Firmalar

Padişah Halı Bayilik

Padişah halı bayilik
Padişah halı bayilik
Bayilik.Gen.tr

Padişah Halı

Padişah halı Erdemoğlu şirketler grubu tarafından 2004 yılının kasım ayında kurulmuştur. Marka dünya ve Türkiye’de bayilik veren firmalar arasında ilk sıralarda yer alır. Sektörünün öncüsü olan marka halı sektörüne yenilikler getirmiş ama aynı zamanda geleneksel dokulardan ve çizgilerden yararlanmayı da ihmal etmemiştir.

Padişah Halı bünyesinde çalışan ekip genç, dinamik ve araştırmayı seven yenilikçi ekiptir. Her biri alanında uzman olan ekibin önceliği müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı olduğundan ürünlerinde sağlıklı ve birinci sınıf malzemeler kullanırlar. Bayilik veren firmalar arasında ilk sıralarda yer almasının öncelikli nedeni hijyenik olmasıdır. Marka halı bayiliği vererek 1100’ü aşkın perakende bayiliğine yenisini eklemeyi hedefler. 19 bölgede iş yapan firma öncü firmadır.

Padişah Halı Bayilik Şartları

Padişah halı tüm Türkiye’de tanındığı kadar tüm dünya üzerinde de etkisi büyük olan firmadır. 2006 Ocak ayında ilk kez katıldığı domotex dünya halı fuarında ürünlerini tüm dünyaya sunan padişah halı Avrupa başta olmak üzere 15 ülkeye halı ihracatı yapar. Bayilik veren firmalar arasında yer alan markanın bayilik sayısı her geçen gün artmaktadır.

Padişah Halı kurulduğu günden itibaren girişimcinin yanında olan çalışmalar yapmıştır. Girişimciye kendisinin tecrübesinden yararlanması için fırsat sunar. Sıfır risk ile iş hayatına başlamanıza öncülük eder. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka vereceği bayilik ile yeni Pazar alanlarına ulaşır ve var olan müşteri kitlesine yenisini ekler.

Padişah halı yapmış olduğu halı üretimini ek olarak bayiliklerinde yatak, baza ve ev tekstil ürünlerinin de satışını sunar. Ürün yelpazesi geniş olan marka halı bayiliği vereceği kişilerde bazı şartlar arar. Öncelikle güler yüzlü, iletişim yönü güçlü, müşteri memnuniyetine önem veren, prezentabl kişiler olmasını ister. Yenilikçi ve yaratıcı kişilerle çalışmaktan memnuniyet duyar.

Padişah halı gibi dünya devi markanın kadrosuna dahil olmak ve bayilik almak istiyorsanız firma yetkilileri ile iletişime geçip bayilik için istenen şartları öğrenebilirsiniz. Görüşme sırasında isim hakkı bedeli isteyip istemediklerini ve kurulum bedeli olarak ne istediklerini size söylerler. Şartlarda anlaşılırsa bayilik sözleşmesi imzalanır. Bu sözleşme ile her iki tarafın hakları kanunen koruma altına alınır.

Padişah Halı bünyesinde çalışan deneyimli personel bayilik açtığınız ilk günden itibaren size ve personelinize gerekli olan personel, pazarlama ve hizmet eğitimini verecektir. Bu eğitimler belirli sürelerde tekrar edecektir. Franchise veren firma uzman kadrosuyla istediğiniz her an yanınızda olur.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap