Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Öz Adıyaman Çiğköftecisi Bayilik Şartları

ÖZ ADIYAMAN çiğköfte bayilik şartları
ÖZ ADIYAMAN çiğköfte bayilik şartları
Bayilik.Gen.tr

ÖZ ADIYAMAN ÇİĞKÖFTECİSİ

1992 yılında ilk iş yerlerini açarak sektöre atılan firma, sektörün öncüleri arasındadır. Kısa zamanda büyüyerek müşterilerin ilgisini çekebilmeyi başarmıştır. Steril ortamda ürettiği çiğköfteler ile Türk damak tadını en iyi şekilde yansıtmaktadır. Üretim için gerekli olan tüm belgelere sahiptir.

Temiz, titiz ve özverili çalışmaları ile uzun yıllar işini yürütebilmiştir. Geleneksel lezzetimiz olan çiğköfteyi Adıyaman usulü yapan Öz Adıyaman Çiğköftecisi, sektörün öncüleri arasında bulunur. Çiğköfte yapımında kullandığı bulgur, salça ve baharatlar en iyi yerlerden temin edilir. Çiğköfte içinde birbirinden lezzetli baharatlar kullanmıştır.

Yeşillikler steril koşullarda temizlenir, servise sunulur. Firmanın çiğköfte yanında verdiği acı sos kendine has tarifleri ile yapılır. Sadece soru için bile gidenler vardır. Bayilik veren firmalar arasında olan firma, daha fazla kitleye ulaşmayı amaçlar.

ÖZ ADIYAMAN ÇİĞKÖFTECİSİ BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Girişimcilerin önünü açmak isteyen firma bayilik verir. Girişimcilere yeni iş kurma fırsatı tanıyarak kendi işlerinin patronu olmasını ister. Verdiği bayilikler ile yeni Pazar alanı yaratır. Diğer firmalardan farklı olarak isim hakkı istemez. Firma vereceği bayilik ile yeni Pazar alanı yaratır. Yatırımcı firmanın deneyimlerini, lezzetini ve markasını kullanma hakkı elde eder. Firmanın var olan müşterisini kazanır.

Öz Adıyaman çiğköftecisi Avrupa standartlarında üretimi ve güler yüzlü ekibi ile pek çok kitleyi kendine çekmiştir. Size bu firmadan bayilik almak istiyorsanız, öncelikle firmanın bayilik başvuru formunu doldurmanız gerekecektir. Doldurduğunuz başvuru formu sonucu sizinle görüşürler.

Görüşme olumlu geçerse, çiğköfte bayilik anlaşması imzalanır. Bu bayilik anlaşması her iki tarafın haklarını koruma altına alır. Firma ilk günden itibaren sizin yanınızdadır. Size ve bayide çalıştıracağınız personelinize gerekli pazarlama, sunum ve işletme eğitimi verirler. Franchising bedelinin ne kadar olduğu konusunda fikir almak için firma ile görüşmeniz gerekecektir. Firma yardıma ihtiyacınız olan her an sizin yanınızdadır. Donanımlı ve uzman ekibi ile yardımınıza koşar.

Bayilik anlaşması yapıldıktan sonra yürütülecek reklam ve tanıtım kampanyalarını firma yapar. Bundan dolayı sizden bedel almaz. Açacağınız iş yerinin konseptinin firmanın konseptine göre dizayn edilmesi şarttır.ÖZ ADIYAMAN ÇİĞKÖFTECİSİ Firma, konsept düzenlemesinde yardımcı olur. Açılışa özel hediyelikler gönderilir.

Bu hediyelikleri satarak, ilk kazancınızı kazanabilirsiniz. Daha sonra firmanın gönderdiği ürünler ile beraber kazancınız % 100 artacaktır. Firma ürünlerini gönderirken el değmeden poşetler. Vakumlu poşetlerle ürünler günlük ve taze olarak gönderilir. Sizde düşük maliyetle yüksek kazançlar elde edersiniz.

oz-adiyaman-cigkoftecisi

Öz Adıyaman Çiğköftecisi Bayilik Şartları

Bayilik İncelemesi

Firmanın Tam Adı: ÖZ ADIYAMAN ÇİĞKÖFTECİSİ
Kuruluş Yılı : 1992

Toplam Şube Sayısı: Türkiye genelinde toplamda 61 şube bulunmaktadır.
Merkeze Ait Şube Sayısı : (Belirtilmemiş)
Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : (Belirtilmemiş)

Reklam Katılım Ücreti : YOK
Gelirden Pay : YOK
Ortalama Kar Marjı : % 100

İsim Hakkı Bedeli : Yok
Reklam Payı : Yok
Cirodan Pay : Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti : 3500  TL
Ortalama Şube Açılış Maliyeti : 5500  TL
Minimum Nakit İhtiyacı : 3500 TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 4000 – TL
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 1 – 5 Ay

Gerekli İş Yeri Özellikleri : Şirket amacı çok bayi açmak olmadığı için kaliteli iş yerleri öncelik olarak sayılmaktadır.
Girişimcide Aranan Özellikler : Temiz, titiz ve istekli kişiler olmalı

Girişimciye Verilen Destekler : (Belirtilmemiş)
Ortalama Şube Kurulum Süresi : 1 -2 Hafta
Bayilik / Franchise Paket(ler)inin İçeriği: Yukarıda Belirtilmiştir.
Hedef Bölgeler : Türkiye geneli

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Mehmet Ulutal
Telefon 1: +90 533 808 20 05
Telefon 2: +90 212 609 26 75
Adres : Karadeniz Mah. General Aldoğan Cad.No:36 Gaziosmanpaşa/ İSTANBUL
E-mail : info@ozadiyamancigkofte.com.tr

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap