Otomat Bayiliği Veren Firmalar

Otomat Çözümleri Bayilik Şartları

otomat çözümleri bayilik
Bayilik.Gen.tr

OTOMAT’TA BAYİLİK ŞARTLARI

Günümüzde yedi gün yirmi dört saat çalışan ticari sistemler var ve biz bu sistemlerin bütününe Otomat diyoruz Otomat sisteminin işleyişi şu şekilde olmaktadır; otomatik içine görevliler malzemeleri koyarlar ve insanlar para atıp bu malzemeleri satın alırlar.

Bu sistem hiç durmadan aralıksız çalışır ve sahibine iyi bir getiri sağlayabilecek potansiyele sahiptir 2015 yılında Türkiye’de elinin insanın resmi rakamlara göre gelirini otomattan sağladığı düşünülmektedir.

Bu sektörde iyi bir lokasyon ile amorti süresinin bazı noktalarda on iki aya kadar düştüğü bile söylenmektedir. Tabi ki bu rakamlar günümüz Türkiye’si için çok başarılı bulunduğundan dolayı Otomat sektörüne yatırım yapan kadar yapmak isteyen de birçok insan bulunmaktadır.

Bu sektörde de günümüzde ciddi bir rekabet yaşanmaktadır Otomat bayilik hakkında son yıllarda birçok yatırımcının ciddi bir araştırması bulunmaktadır. Bu derece karlılık Otomat sektöründe birçok firmanın olmasına sebep olmuştur.

Otomat çözümleri limited şirketi de bu firmalardan sadece biridir bu firmada diğer firmalar gibi otomat sektöründe faaliyet göstermekte ve aynı zamanda bayilik de vermektedir. Bu firma İtalyan yeme içme üreticisinin Türkiye distribütörüdür.

Yani Türkiye’de İtalyan menşeli yeme içme otomatlarından sorumlu olan önemli bir merkezdir bu firma islerini daha ileri bir seviyeye taşımak için beraber çalışabileceği başarılı yatırımcılarla buluşmak istemektedir.

Bu sayede ürünlerini daha fazla noktada sergileme şansına sahip olacaktır.

Hem otomat satışlarını arttıracak hem de otomatlarından kazandığı parayı katlama şansını asar ili ortaklarla birlikte bulacaktır otomat konusunda bazı firmalar ise farkı bir yöntem uygulamaktadır. Buna kazanç ortaklığı denir yani otomatları kişiye teslim eder ve kazancın bir kısmına otomatı teslim alan kişi ortak olur tabi ki işletir.

Otomatları aynı zamanda otomat sektöründe konunun uzmanları para kazanmak için çok çalışmak gerektiğini ama aynı zamanda yer seçiminin önemli olduğunu vurgulamaktadır.

Hastane öneri okul öneri metro istasyonu otobüs durakları şehir merkezleri kısacası nüfusun yoğunlaştığı yerler otomatlarından açısından kazançlı olabilir bir diğer konu ise otomatik içindeki malzemelerdir.

Örneğin ekonomik durumun çok iyi olduğu bir semtte otomata ucuz bayatlamış ekmek koyarsanız ve bunu satmaya çalışırsanız orda ki ekonomik sosyal durumdan dolayi siz yapamazsınız ve zarara uğrarsınız.

Hem lokasyon yani yer secimi hem de seçilen yere uygun otomatik içine konulacak malzemeler bu sektör için olmazsa olmaz iki farklı başlıkta bu iki değerli unsuru bir araya getiren ise kısa süre içerisinde çok iyi paralar kazanmaktadırlar.

Günümüzde birçok firma vardır otomat sektöründe faaliyet gösteren bu firmaların bazıları ise hem üretim satış pazarlama gibi otomat işinin her kolunda faaliyet gösteren firmalardır. Bu firmaların ciddi şekilde rekabet avantajı bulunmaktadır otomatlarından günümüzde birçok konuda müşterilere hizmet vermektedir.

Ekmekten tutunda gazetelere kadar çok geniş yelpazede hizmet sunmaktadır artık yeni üretim aşamasında olan otomatları ise kredi kartı paypal gibi gelişmiş ödeme sistemlerinin olacağı konuşulmaktadır.

Otomatlarından en büyük problemi bazen bakım konusunda problem yaşanmıştır. Abd de yirmi beş yıldır bu sektör faaliyet gösterdiği için bir problem yaşanmaktadır.

Ama ülkemizde yeni olduğundan dolayı arıza konusunda yeterli personel bulunmayabilmektedir. İlerleyen yıllarda istenilen seviyeye gelip artık otomat ithal eden değil dünyaya otomat satan bir ülkeye dönüşmemiz gerekmektedir

Tabi ki bu sektör geliştikçe gıda sektöründe pozitif yönde etkisi olacaktır belki de otomat sektörü birçok farklı sektörde insan elinin değmesinin önüne geçecek bir dönüşümü başlatan proje olacaktır.

Biliyorsunuz ilerleyen dönemlerde robotlar hayatımıza girecek ve birçok madde bize insan eli değmeden ulaşacaktır bunun altyapısını oluşturan veride otomat neden olmasın ama bu ülkeyi seven vatandaşlar olarak bu dönüşümün ülkemizden başlaması için çaba sarf etmeliyiz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

2 Yorum