Bilgi Bankası

Oto yıkama açmak 2016

buharlı oto yıkama açmak 2016
Bayilik.Gen.tr

Yıl 2016 olmuşken oto yıkama açmak bu kadar aracın bir arada olduğu ber şehirde olmazsa olmaz iş fikirleri arasında yer almaktadır.2016 yılına gelmişken iklim şartları normalin dışında seyretmeye devam ediyor   ilkbahar yaz sonbahar kış olarak ayırdığımız aylar şuan dengesiz bir şekilde seyretmektedir.

Malum güzel ülkemizde bazı yollar üzerindeki sıkıntılar su birikmelerine yol açmakta ve durum hem araç sahiplerini hemde yayaları ciddi şekilde etkilemekte.

İstanbulu düşünürsek 8.767.989 (2015 Tüik sayımı) taşıt ile artık nefes alınmayacak hale gelirken önümüzdeki yıllarda bu sayının artıcağı kaçınılmaz bir gerçek.bu araç sayısının ( 9.000.000/2) %50 sinin binek otomobil olduğunu düşünürsek ve giderek arttığını planlarsak doğru adımlar atarak kârlı bir iş modeli geliştirerek para kazanılabilir.

Makineli Oto Yıkama Açmak

Oto yıkama açmak ile ilgili öğrenmeniz gereken her şeyi tek bir yazıda bir araya getirdik.buraya tıklayarak direk yazıya gidebilirsiniz.

NOT: Bu yazıya yorum kapanmıştır. Oto yıkama açmak ile ilgili tüm sorularınızı ve merak ettiklerinizi iş kurma rehberi bölümündeki Oto Yıkama Açmak Yazımıza yorum yaparak sorabilirsiniz.Yada buraya tıklayarak direk yazıya gidebilirsiniz.
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır