Bilgi Bankası

Oto Yıkama Açma Masrafları

Bayilik.Gen.tr

Oto Yıkama Açma Masraflarına Gelmeden Önce

2016 iş fikirleri arasında yer alan oto yıkama açmak sezonluk olarak yapılabilecek popüler sektörlerden biri haline gelmektedir.Oto yıkama açmak sezonluk gibi gözüksede aslında yılın her zamanı aktif olarak kullanılan bir birimdir.

Oto yıkama dükkanı açtıktan gerekli masrafları karşıladıktan sonra masraflar çoğalıp gelir düşmeye başladığı zaman ekonomik dengeyi  düzgün tutabilmek için eleman alımı eleman çıkartımı yapılabilmektedir.Ekonomik dengenin en büyük sarsılmasına neden olan masrafları doğru kullanmak karınca misali yazın stok yapıp kışın gerekli masrafları karşılamak için doğru şekilde harcamalar yapılması gerekmektedir.

Öncelikle sıfırdan bir oto yıkama merkezi yada oto kuaför açmak istiyorsanız bilmelisiniz ki ufak tefek gözüken ama toplandığında ciddi masraflar oluşturan etkenler yoktur.Girişte yaptığınız ana masrafları çıktığında çalışan masrafları ve ham madde (su sabun koku ) gibi masraflarınız olucaktır bunlarıda alırken kâr ederseniz yazın stok tutarsanız masraflarınızı minimuma indirmiş olursunuz.

 

Oto yıkama açma masrafları nelerdir soruna gelince

Oto yıkama açarken muhasebeden tutunda vergi ve anlaşma şartlarına kaskosundan su tesisatına hepsini tek bir yazıda topladık dilerseniz OTO YIKAMA AÇMAK adlı makalemizde öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri bulabilirsiniz..

Kaliteli oto yıkama açmak

NOT: Bu yazıya yorum kapanmıştır. Oto yıkama açmak ile ilgili tüm sorularınızı ve merak ettiklerinizi iş kurma rehberi bölümündeki Oto Yıkama Açmak Yazımıza yorum yaparak sorabilirsiniz.Yada buraya tıklayarak direk yazıya gidebilirsiniz.
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır