Tatlı Pastane Bayiliği Veren Firmalar

Oskar Pastane Bayilik Şartları

Oskar Pastanesi Bayilik
Bayilik.Gen.tr

OSKAR’IN BİR ŞUBESİ OLUN

Sektöründe öncü isimlerin başında gelen Oscar pastaneleri 1975 yılında Ankara da kurulmuştur. Kısa sürede Ankara da isim yapan firma yaptığı tatlı ve pastaların dilden dile dolaşmasıyla kendinden iyice söz ettirmeye başlamış ve gidilecek yerler listesine alınmıştır.

Cafe/Tatlı/Pasta bayilik oluşumunda yer almayı hedefleyenlerin ürün ve hizmet anlayışı ile bir örnek modeli olmayı başarmıştır. Firma 2000li yılların başından itibaren bu tür işletme sahibi olmayı düşünenleri bayilik müjdesiyle sevindirmiştir. Şuanda firmanın 7 adet şubesi olmasına rağmen bu yılın sonuna kadar bu sayıyı 10a tamamlamayı hedeflemektedir. Böyle bir firmanın ismini layıkıyla taşıyabileceğine inanlar için şartları şu şekildedir.

Öncelikle konumu bakımından yoğun yaya trafiğinin olduğu noktalar belirlenmelidir. Alan olarak 250-1000 m² yani ortalama 150 kişinin aynı anda ağırlanabileceği yapılar seçilmelidir.

Ayrıca zararlı alışkanlığı olan ya da kapalı alan sevmeyen insanlar için açık alanı bulunan, çocuklarıyla çıkanlar için parklara yakın, alışveriş arasını değerlendirenler için otoparkı olan yapıların seçilmesi tercih edilmede altın sebeplerin başında gelir.

Oskar pastanelerinin bir şubesi olmak için sadece uygun alanı bulmak yetmez elbette. Bir işletmeyi yürütebilecek özelliklere sahip olmak gerekir.

Bunların başında insan ilişkilerinin kuvvetli olması gelmektedir zira firmanın başarısı insanlara verdiği önemden gelmektedir. Daha önceden yaptığı işlerde kendini kanıtlamış olmak ve bundan sonrada aynı başarı doğrultusunda çalışmayı hedeflemek, finansal açıdan bilgi sahibi olmak ve oskar mağazası için gerekli finansmana sahip olmak gerekir.

Şartlar konusunda oluşabilecek yeni düşünceler ya da sorunlar ile alakalı firmaya ulaşmanız yeterli olacaktır. Gerekli şartları sağladıktan sonra firmaya ulaşmak veya başvuru yapmak için markanın internet sitesindeki franchising bölümündeki başvuru formunu eksiksiz doldurmak firmanın sizinle iletişime geçmesi için yeterli olacaktır.

Sadece yurtiçinde değil kısa sürede dünya çapında ismini duyurmak için girişimlerde bulunan firmanın bir parçası olmak çok yakında bir ayrıcalık olacaktır. Firmanın şuan çalıştığı kurumları araştırmak size fikir verecektir. İnsanlar seçimleriyle fark yaratır Oskar ı seçin ya da seçmeyin çalıştığınız insanları seçerken gösterdiğiniz özen sizin de durduğunuz yerin konumunu değiştirecektir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap