Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

OSES Çiğköfte Bayilik ve Franchsing Şartları

OSES Çiğköfte Bayilik ve Franchsing
OSES Çiğköfte Bayilik ve Franchsing
Bayilik.Gen.tr

OSES ÇİĞKÖFTE

1993 yılında İstanbul’da Osman Yaşar tarafından kurulan Oses Çiğköfte, kurulduğu günden bu yana kitle sayısını artırmaktadır. Sektöründe öncü olan firma ilk çiğköfte üretim makinesini kullanarak, daha fazla kitleye ulaşmayı başarmıştır.  Böylece firma sanayileşmeye başlamıştır.

Geleneksel lezzetimizi tüm Türkiye ve dünyaya tanıtmak isteyen firma bayilik veren firmalar arasında bulunmaktadır. AB standartlarında üretim yapan ilk çiğköfte fabrikasını kurdu.

Bu fabrikalarda çiğköfteler el değmeden üretilmeye devam etti. Temiz ve hijyenik koşullar altında, üretim için gerekli olan belgelerler beraber üretime devam edildi. Üretimde kullanılan tüm malzemeler en iyi firmalardan alındı. Yeşillikler steril ortamlarda yıkanarak, sunuma hazırlandı ve firma daha su sistemle faaliyetlerini sürdürmektedir.

OSES ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Girişimcilerin önünü açan firma, bayilik vererek pek çok kişiye kendi işinin patronu olma imkanı sağlamaktadır. Oses çiğ köfte Almanya ve Çin’de açtığı fabrikalarla yurtdışında da üretime başlamıştır. Yurtiçi ve yurtdışı bayilik vermeyi düşünen firma,  Almanya Frankfurt’ta 2013 yılında Avrupa kalite ödülüne layık görülmüştür. Bayilik vereceği yatırımcıların da aynı özveri ve titizlikle işlerine sahip çıkmalarını isterler.

Türkiye’nin 55 ilinde 600!ü aşkın şubesi olan firmadan bayilik almak için öncelikle bayilik başvurusunda bulunmanız gerekiyor. Bayilik başvurunuz incelendikten sonra size dönüş yapılır. Başvurunuz olumlu görülürse, bayilik sözleşmesi imzalanır. Bu anlaşma her iki tarafın haklarını korumaya yöneliktir.

  Firma sizden franchise bedeli almaz. Tek isteği açacağınız bayiliği firmanın konseptine uygun dekorasyon etmenizdir. Bayiliği açınca kurulum giderleri sizin tarafınızdan karşılanır. Firma açılış kampanyanızı ve dekorasyonu yönetir. Her türlü ihtiyaç duyduğunuz yardımda eğitimli kadrosu ile anında yanınızdadır. Firma ilk günden itibaren size ve personelinize gerekli eğitimleri verir. Bu eğitimler ara dönemlerde devam eder.

Ulusal ve yerel yayında yapılan her türlü reklam çalışması için sizden ücret talep etmezler. Eğer işletmenin dekorasyonunu siz yaptırmak isterseniz, o zaman firmanın belirlediği standart ölçüleri ve şartları uygulamak zorundasınızdır. Bayiliklerde satışı yapılacak olan ürünler, bölgede bulunan fabrikadan günlük vakumlu poşetler içinde taze olarak gönderilir. Böylece müşterilerinize kaliteli sunum yaparsınız.

Açılışa özel hediye çiğköfte verilir. Bu çiğköfte ile ilk kazancınızı elde edersiniz. Daha sonra firmanın size göndermiş olduğu çiğköfte satışları ile kazancınız % 100 artırırsınız. Böylece hem firma hem de siz kazanmış olursunuz. Oses çiğköfte farkını ve kalitesini bir kez daha yaşamanın mutluluğunu duyarsınız. Kısa zaman içinde firma ile aynı kalitede iş yapmaya başlarsınız.

 

OSES, lezzet ve kaliteyi daha fazla kişiye ulaştırabilmek adına franchise bedeli almamaktadır. Herhangi bir bedel ödemeden OSES ailesine katılabilirsiniz.

Tek prosedür, Oses’in kurumsal kimliğine uygun dekorasyon yapılması ve franchise sözleşmesidir.

Açacağınız işletmenin kurulum giderleri size aittir.

OSES ise işletme dekorasyonu ve açılış kampanyasını yönlendirmektedir.

OSES bünyesinde yer alan eğitmenlerimiz işletme personeli için gerekli eğitimleri sağlamaktadır.

Ulusal ve yerel basın kuruluşları veya yazılı – görsel medya aracılığıyla reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı veya bedel talep edilmemektedir.

Türkiye geneli fiyat politikası sabittir.

Ürünlerin satış ve sevkiyatı, barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle sağlanmaktadır.

OSES’le çalışmaya başladığınız andan itibaren franchise koordinatörleri tarafından teknik destek alacaksınız.

Çok kısa zamanda açacağınız işletmede aynı lezzet ve standartlarda hizmet verebileceksiniz.

Eğer şubeyi kendi imkanlarınızla yaptırmak isterseniz, standart ve şirket prosedürlerine uymak şartıyla yapabilirsiniz.

Açılışınızda kullanmak üzere, ücretsiz ürün teminatı yapılmaktadır.

Mağazanızı anahtar teslim devralmak isterseniz, profesyonel ekibimiz sizin için bunu gerçekleştirebilmektedir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap