Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Onnumara Çiğköfte Bayilik Şartları

Onnumara Çiğköfte Bayilik Şartları
Onnumara Çiğköfte Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

ONNUMARA ÇİĞKÖFTE

Onnumara çiğköfte em international bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır. Sektördeki faaliyetlerini yurtiçinde ve yurtdışında devam ettirmektedir. Türkiye’de 14 ile şubesi vardır. Türkiye dışında, Almanya, Hollanda, İngiltere, Fransa, Belçika, Avusturya’da da şubeleri bulunmaktadır. Toplam 30 şube ile hizmet veren onnumara çiğköfte bünyesinde pek çok personel barındırmaktadır. Yaptıkları ürünler temiz ve hijyeniktir. Güler yüzlü ve eğitimli ekibi ile müşterilerin isteğine göre vizyonunu geliştirir. Bayilik veren firma, geleneksel lezzetimiz olan çiğ köfteyi Türk damak tadına uygun yapmaktadır. Çiğ köfte içerisinde birbirinde güzel baharatlar kullanılır. Hazırlanan çiğköfteler paket veya dürüm çiğköfte olarak servise sunulur. Çiğ köfte yanında sosu ve yeşillikleri de ikram edilir.

ONNUMARA ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Sektöründe öncüler arasında olan onnumara çiğköfte girişimcilere fırsat sunmaktadır. Kendisi ile çalışmak isteyen yatırımcılara bayilik fırsatı sunar.  Firma böylelikle Pazar alanını geliştirir. Yeni açılacak olan işletmeye de önceden kazandığı müşterisini yönlendirir. Yılların tecrübesini ve markasını almak için bazı şartlar aranır. Yatırımcılar bu şartları sağladığı takdirde firma, yatırımcı ile bayilik sözleşmesi imzalar. Bu sözleşme her iki tarafın haklarını korumak için yapılır. Sözleşme sonunda şube açma yetkisi edinirsiniz. Şube açmak için aranan şartlar şunlardır:

-Şube açmak istediğiniz ilin en işlek yerinde olmalıdır. Müşteri potansiyeli fazla olmalıdır.

-Onnumara çiğköftenin misyon ve vizyonuna uygun davranılmalıdır. İş takibi yapılmalıdır.

Yaptığınız yatırım neticesinde kısa sürede çok kazanç elde edersiniz. Onnumara çiğköfte, kısa süreliğine yatırımcılardan isim hakkı talebinde bulunmaz. Sözleşme imzalanırken bu belirtilir. İlerleyen zamanlarda isim hakkını ödersiniz. Açacağınız iş yeri için gerekli malzemeleri ve onnumara çiğköftenin dekorasyonu için gereken malzemeleri, piyasa şartlarının altında alabilirsiniz. Kurulum paketinin içinde; Çiğköfte tezgahı, çalışma tezgahı, dürüm tezgahı, tabela, evye, 2 adet kırlangıç bayrak, 2 adet dönkart, 2 adet dekote baskı duvar görseli, 4 adet şapka, 2 adet t-shirt, 2 adet sweet shirt,1 koli baskılı dürüm poşeti, 1 koli baskılı atlet poşeti,1 koli baskılı dürüm kağıdı, kurumsal malzemeler (duvar saati, föylük, afişler vs.) bulunmaktadır. Ayrıca firma size açılışınıza özel ücretsiz olarak 100kg çiğ köfte gönderir. İş yerinin reklam çalışmaları içinde 5000 broşür ve 1000 kartvizit gönderir.

Onnumara çiğ köfte ile çalışmak avantajdır. Dünya standartlarında hizmet sunan firma sunduğu şartlarla yatırımcının yüzünü güldürür. Bayilik almak için onnumara çiğköftenin internet sayfasından başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

FRANCHISING

Onnumara Çiğköfte, yatırımcılarına düşük yatırım maliyetiyle, yüksek kazançlı
onnumara iş imkanı sunuyor.

Aranan İşletmeci Özellikleri

İşi ile ilgilenebilecek, misyon ve vizyonumuza uygun hareket edebilecek, dinamik
girişimciler arıyoruz.

Aranan Yer ve Bölge Tanımı

Okul, hastane vs. çevreleri, ana caddeler, işlek sokaklar, marketler, kısacası iş yapma
potansiyeli olan noktalar.

Kurumlum ve Yatırım maaliyeti

Onnumara Çiğköfte kısa bir süre için yatırımcılarından isim hakkı almamaktadır.

Dükkan dekorasyonu için gereken ekipmanları piyasa şartlarının çok çok altında bir fiyatla sunarak konsept için gereken yatırım maaliyetinizide minimumda tutumanıza yardımcı oluyoruz.

Kurulum paketi;Çiğköfte tezgahı, çalışma tezgahı, dürüm tezgahı, tabela, evye, 2 adet kırlangıç bayrak, 2 adet dönkart, 2 adet dekote baskı duvar görseli, 4 adet şapka, 2 adet t-shirt, 2 adet sweet shirt,1 koli baskılı dürüm poşeti, 1 koli baskılı atlet poşeti,1 koli baskılı dürüm kağıdı, kurumsal malzemeler (duvar saati, föylük, afişler vs.)

Desteklerimiz

Ücretsiz olarak 100 Kg çiğköfte
5000 broşür
1000 kartvizit

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum