Oklava Pastanesi Bayilik

Oklava Pastane Bayilik
Oklava Pastane Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Oklava

1997 yılında faaliyete başlayan Oklava siz değerli müşterilerin hizmetine tabidir. Müşteri sadakati ve müşteri mutluluğunu temel felsefemiz olarak görmekte olup 400 çeşit ürün yelpazemiz ile sizlere hizmette her zaman öncelik tanımaktayız. Kaliteyi ve deneyimi bir arada buluşturan Oklava her zaman müşteri memnuniyetini öncelikleri içine almaktadır. Müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Şubelerimiz, Yenibosna, Bakırköy ve Bahçelievler’de bulunmaktadır. Temel ilkelerimiz arasında zengin menü ve damak tadına hitap eden çeşitleri ile müşterilerin beklentileri önceliklerimiz arasındadır. Özel gün pastaları, günlük pastalar, tek pastalar, ekler, tartalet, şerbetli tatlılar, börekler, tatlı ve tuzlu kurabiyeler, sütlü tatlılar ve mantılar ile zengin ürün yelpazemiz mevcuttur.

Oklava Bayilik Şartları

Hedef bölge İstanbul olup, markanın adını taşıyabilecek hem müşteri memnuniyeti, hem de bayilik alacak şahıs adına önceliklerimizden biridir. Ayrıca belirli bir konsepte çalışması da gerek müşterilerin beklentilerine cevap vermek gerekse de bayilik alacak şahıslar için önemlidir.

Oklava her geçen gün büyüyen ve alanında kendini ispatlamış bir firma olup zengin menüsü ve usta işi lezzetleri ile siz değerli müşterilere fırsatlar ve ayrıcalıklar sunmaktadır. Bu fırsatlar ve ayrıcalıkları barındıran Oklava, her daim müşteri memnuniyeti ekseninde çalışmakta olup hedef olarak müşteri sadakati ve mutluluğunu ilke edinmiştir.

Yemek sektörü titizlik, hijyen ve ustalık isteyen bir sektördür. Bu sektörde öncü firmalardan biri olan Oklava müşterilerine sunduğu zengin içerikleri ve damak tadıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Gerek bayilik adına gerekse de müşteri adına her türlü fedakarlık ve kolaylık sağlayan Oklava, yıllar geçtikçe büyümesini sürdürmektedir.

Hizmet felsefesi olarak müşteri refahını ve konsept olarak müşteri rahatlığını prensip haline getiren firmamız sizlerin de yoğun ilgisi ile yoluna devam etmektedir. Her daim zengin menüsü, enfes yemekleri ve leziz tatlıları ile önceliklerinizden olan Oklava, yılların getirdiği deneyim ile sizlerle buluşmaktadır. Bu buluşmanın verdiği keyif ile müşteri memnuniyeti ekseninde daha nice yıllar bir arada olmaya devam etmek hedeflerimiz arasındadır.

Uzman aşçı kadrosu, hijyene önem veren çalışanları ile beraber Oklava daima emin adımlar ile yolunda yürümeye devam edecektir. Zengin menüsü, iştah açan yemekleri ve enfes tatlıları ile sizlerin hizmetine devam etmekteyiz.

Oklava 400 çeşit ürün yelpazesi ile tercihleriniz arasında önceliklerinizden olmaya devam edecektir. Yılların deneyimi ve uztalığı ile güler yüzlü kadrosu ve alanında yetkin yöneticileri ile sizlere her zaman hizmet vermeye hazırız. Gerek bayilik avantajları hasebiyle gerekse de müşteri memnuniyeti ile daha uzun yıllar önceliğiniz olacağız.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum