Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Nucello Çiğköfte Bayilik Şartları

NUCELLO ÇİĞKÖFTE BAYİLİK
NUCELLO ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI
Bayilik.Gen.tr

NUCELLO ÇİĞKÖFTE

Bayilik veren firmalar arasında bulunan Nucello çiğköfte, Nevşehir’in ilk çiğköftecisidir. Et kullanmadan yaptığı çiğköfteler ile Türkiye ve dünya standartlarında üretim yapar. Firma temizlik ve hijyen konularına her zaman özen gösterir. Çiğköftesinde pek çok yeniliğe giden Nucello çiğ köfte birbirinden farklı baharatlar kullanır. Bu baharatlar, diğer çiğ köftelerde kullanılan baharatlardan farklıdır.

Geleneksel lezzetimiz olan çiğ köfteye yeni soluk kazandırmıştır. Türk damak tadına uygun lezzetler yaparlar. Kullandığı bulgur, salça, baharatlar ve yeşillikler en iyi firmalardan alınır. Bu işe yıllarını veren firma marka tescil belgesine, helal üretim belgesine ve ISO 9001 belgesine sahiptir. Güvenilir ve temiz kurum olduğunu bu belgeleri alarak kanıtlamayı başarmıştır.

NUCELLO ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Yatırımcıların önünü açmak isteyen Nucello çiğköfte, bu yüzden pek çok fırsat sunmaktadır. Amacı üretimini yurtiçinde yapmak ve dünyaya yayılmaktır. Firmadan bayilik almak için öncelikle bayilik formunu doldurmanız gerekir. Firma başvuru formunuzu değerlendirdikten sonra, eğer olumlu karar verirlerse sizinle bayilik anlaşması yapar. Bu anlaşma ile her iki tarafında hakları korum altına alınır. Firmaya başvuruda bulunmak için bazı şartları yerine getirmeniz gerekir. Açacağınız iş yeri caddede olmalıdır.

Yaya trafiğinin en fazla olduğu yerlerde müşteri potansiyeli fazladır. İş yerinde su tesisatı, elektrik tesisatı olmalıdır. Mağazanın her yerden görünürlüğü önemlidir. Kira kontratının uzun süreli olması önemlidir.

İş yerini açacak kişinin çalışkan olması ve kendini geliştiren kişi olması önemlidir. Kurallara uyması ve ödemeleri aksatmaması gerekir. Nucello çiğ köfte anlaşmanızın yapıldığı ilk günden başlayarak sizlere gerekli pazarlama, işletme ve sunum eğitimini verir. Bu eğitimler ara dönemlerde devam eder. İş yeri alanında uzman kişiler tarafından ara dönemlerde denetime tabi tutulur. Yardıma ihtiyacınız olduğu her alanda uzman ekip yanınızda olacaktır.

Nucello çiğköfte, yatırımcıda isim bedeli almaz. Açacağınız iş yerinin dizaynının nucello çiğköfte konseptine uygun olması istenir. Anlaşma onaylandıktan sonra ve yer belirlendikten sonra firma iş yerinin dizaynı ile ilgilenip, size anahtarı teslim eder. Yatırımcı kendi imkanları ile yaptırmak istiyorsa, o zaman konseptin uygun olmasına özen göstermelidir. Nucello çiğ köfte, bayiliğin açıldığı ilk günden itibaren reklam çalışmalarına destek verir. Bayiliğin tanıtılması için elinden geleni yaparlar. Aldığınız bayilikle, yatırımınızı en kısa zamanda kazanca dönüştürebilirsiniz. Açılışa özel ücretsiz hediyeler gönderilecektir. İlk kazancınızı bu hediyeleri satarak elde edebilirsiniz. Kar marjınız artış göstermeye başlar.

NUCELLO FARKIYLA FRANCHISE

 • Sürekli reklamlarıyla ve işletmelerinin yaygınlığıyla çiğ köftede akla ilk gelen marka olarak satışı arttırır.
 • En yüksek kazanç sağlayacak yeri seçme ve makul koşullarla kiralama konusundaki deneyimi ile yardımcı olur.
 • Dükkanın dekorasyonu deneyimli mimari ekibi ile gerçekleştirilir. Katılım fonuyla oluşan reklam bütçesini yönetir ve reklam ve promosyonlar yapar.
 • Açılış kampanyasını yönlendirir, ürün tanıtımı yapmak ve ikram olarak dağıtılmak üzere ücretsiz ürün verir.
 • Yaptığı sürekli denetim ve desteklerle işletmenin verimliliğini arttırır.

Verdiği eğitimlerle gerek franchise alanın, gerekse çalışanlarının performansını artırır.

ZİNCİRLEME LEZZET FRANCHISE

Franchise 21. yüzyılın işletme ve pazarlama sistemi olarak öne çıkmaktadır. Marka sahibi gücünü ve deneyimini, girişimcinin sermayesi ve gayretiyle birleştirir. Bu sistemde işletmeci bağımsızlığını korur ama kendi başına kalmaz. Zincir olmanın müşteriye verdiği güven, tüm işletmelere avantaj sağlar.

 • Franchise aldığınızda, seçilmiş bir lokasyon da markalı bir iş sahibi olur, eğitim alıp işinize hemen başlarsınız.
 • Müşteriniz markayı tanır, açtığınız gün gelir. Nerede ne satacağınız, nasıl satacağınız, en çok nasıl kazanabileceğiniz deneyimlere dayanarak size aktarılır.
 • Eğitim ve denetim kesintisiz sürer, yeni elemanlar kolayca devreye girer.
 • Sürekli reklam ve kampanyalarla işletmeler desteklenir.
 • İşletmeci tedarik ve pazarlamayı merkeze bırakır, işletmesine ve satışa odaklanır.

Buna karsın franchise alandan istenen şeyler;

 • İşinin başında durması
 • Kurallara uyması
 • Ödemelerini aksatmaması ve sistemle rekabet etmemesi
 • Franchise sisteminin de sınırlarının olduğunu bilmesi
 • Kötü yerde iş yapılamayacağını ve işini benimsemeyenin para kazanamayacağını bilmesi
 • Yanlış yeri ve işletmeciyi onaylamaması, katı kurallarla markayı koruması, franchise sisteminin en büyük avantajıdır.


DOĞRU YER

 • Cadde mağazalarının işlek yerde olması çok önemlidir. Yaya trafiğinin yoğun olduğu mekanlar, araç trafiğinin yoğun olduğu ve durmaya izin verdiği caddeler, Ziyaretçinin yoğun olduğu alışveriş merkezleri tercih edilir.
 • Nucello zincirinin ana ürünü ve ağırlıklı satışı, çiğ köfte ve dürümdür. Yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde dürüm, konut yerleşiminin yoğun olduğu yerlerde paket satışı çok olur. Yer seçiminde ve kiranın belirlenmesinde her iki ürün göz önünde bulundurulur, sadece birine hitap etmemeye dikkat edilir.
 • Mağazanın konumu ve görünürlüğü çok önemlidir. Müşterinin dikkatini çekecek olan tabela ve vitrin bütünüyle görünmeli, uzaktan fark edilmelidir.
 • Mağazanın vitrini, büyüklüğü, su ve elektrik tesisatı, tavan yüksekliği, kaldırım genişliği, yoldan yüksekliği, otopark imkanı gibi fiziki koşulları ise uygun olmalıdır.
 • Aranan kriterler ve alt sınırlar Nucello tarafından bildirilir.
 • Kira kontratı uzun vadeli olmalıdır.
 • Her işletmenin çevresinde paket servis için yeterli iş potansiyeline sahip bir bölge tanımlanır.
 • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
 • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum

 • Gerçekten çok güzel bir açıklama olmuş. Çok sevdim KApadokya da gezimde yedim araştırırken sizi buldum bende bir dükkan açmak istiyorum.