Spor Salonu Bayilik

New Fit Club Bayilik

newfit club bayilik
newfit club bayilik
Bayilik.Gen.tr

New Fit Club

NewFit Club müşterilerine her zaman için “yenilen” sloganıyla yola çıkmıştır. Diğer spor kulüplerine bakarak daha sade, rahat olan mekan aynı zamanda özenli, temiz ve titizdir. Spor için gerekli olan tüm belgelere sahip olan mekan bayilik veren firmalar arasında bulunur.

New Fit Club butik spor hayali ile yola çıkan ve gün geçtikçe büyüyen özgün, tılsımlı ve yenilikçi spor avantajları sunar. Dünya üzerinde bayilik veren firmalar arasında önemli yeri olan marka Türkiye’de de bayilik vermek ister. 2 şubesi olan markanın önceliği müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı olduğundan yapmış olduğu çalışmalarda uzman ve profesyoneller gözetiminde yapar. Francchise veren firmalar arasında yer alan marka müşteri kitlesini geliştirmek ister.

New Fit Club Bayilk Şartları

New Fit Club yapmış olduğu çalışmalarla girişimcilerin yanında yer alır. Yılların getirdiği tecrübeyi girişimcilerle paylaşmak isteyen firma yetkilileri yeni Pazar alanı yaratmak ve müşteri kitlesini artırmak için bayilik veren firmalar arasında yer alır. New Fit Club bayisi olarak firmanın tüm isim hakkından ve müşteri kitlesinden yararlanabileceğiniz anlamına gelir.

New Fit Club diğer spor kulüplerinin aksine spor bayiliği verirken spor salonu için gerekli olan tüm ekipmanı size toplu olarak verir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka ismini tabela olarak asılmasına izin verir. Aynı zamanda spor bayiliği almak için bayilik sözleşmesini imzaladığınız andan itibaren size gerekli olan personel, hizmet eğitimi, bölge koruması verilir. Bayilik desteği olarak firma reklam çalışmalarını kendisi üstlenir.

New Fit Club bayilik vereceği kişinin iletişim yönünün güçlü olmasını ister. Aynı zamanda prezentabl, güler yüzlü ve müşteri memnuniyetine önem vermesini ister. 18 yaşını doldurmuş, girişimci ruha sahip olan, aynı zamanda işi kendi işi gibi sahiplenecek insanlarla çalışmak ister. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka bayilik için bazı paketler sunar. Bu paketler şunlardır:

  • New fit club bayileri:Bölgenin karakterine uygun olarak salonu açacak olan kişi ister özel ister karma açabilir.
  • New fit silver bayilik: En küçük bayi tipidir. 150 metrekare üzerine kurulur. Butik spor konseptine uygundur. Düşük maiyetlidir.
  • NewFit Gold Bayilik : Orta büyüklükte spor alanıdır. 250 metrekare üzerine açılabilir. Küçük ölçekliye bakarak maliyeti fazladır.
  • NewFit Platinium Bayilik : Büyük ölçeklili spor salonudur. 400 metrekare üzerine kurulur. Maliyeti yüksektir.
  • NewFit Özel Projeler : Tüm bayiliklerden farklı olarak en büyük ölçeklisidir. Maliyeti fazladır. 750 metrekare üzerine kurulur.

Spor bayiliği veren markaya başvuru yapmanız durumunda sizinle iletişime geçip ücretlendirme ve detaylar hakkında bilgi verirler.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

2 Yorum