Ofis Mobilyası Bayilik

Nesa Ofis Mobilyaları Bayilik Şartları

Nesa Ofis mobilyaları
Nesa Ofis mobilyaları
Bayilik.Gen.tr

OFİS ŞIKLIĞINDA NESA

Her alanda şıklık önemli olduğu gibi, ofis ortamında da estetik ve şık olmak çok önemlidir. Günümüzün çoğunu evlerimizden çok ofis ortamında geçirdiğimizi düşünürsek bu daha da çok önem kazanıyor. Ofis şıklığınızı NESA ofis mobilyaları ile tamamlayabilirsiniz.

2005 yılından bu yana faaliyet gösteren NESA ofis mobilyaları uygun fiyat ve kalite anlayışı ile lider firma olma özelliğini halen korumaktadır. Sadece ofis ortamında değil, müşterilerin talebi doğrultusunda hastane, okul, otel, kafelerde de NESA Ofis mobilyaları tercih edilmektedir. 27 çalışanı bulunmaktadır. Toplam 2 adet franchise bayiliği bulunmaktadır. Merkeze ait 1 şubesi bulunmaktadır.

Hedeflenen şube sayısı 50 adettir. Girişimcilerde aradığımız en büyük özellik işin düzgün nitelikte yapmasıdır. Önden telefonla bilgi verilir. Ardından ön görüşme yapılır. Sözleşme ve kurulum son aşamadır. Bu fırsatı kaçırmayın. Gerçekten şık tasarımları ile göz dolduran bu markaya istediğiniz anda ortak olabilirsiniz. Bu sizin elinizdedir. Şartları çok kolay, zorlayıcı bir durum yok. Kendinizi kurulum anına kadar yalnız hissetmeyeceksiniz. NESA her zaman yanınızda olacak.

Kendini ispatlamış bu markanın bayiliğini alarak kalitesine ve karına ortak olmak istemez misiniz? NESA ofis mobilyası bayilik şartlarından bahsedelim. Bayilik ve franchise şartları arasında 100.000 TL yatırım maliyeti şartı bulunmaktadır. Hedef bölgesi tüm Türkiye’dir. Ortalama metrekare başına kurulum maliyeti 100 TL’dir. Minimum şube açılış maliyetini 55.000 TL olarak düşünebilirsiniz. Ortalama şube açılış maliyeti 100.000 TL’dir. Minimum nakit ihtiyacınız 85.000 TL’dir. Toplam gerekli işletme sermayesi 100.000 TL’dir. Şube kurulum süresi 15 gündür. Gelirden pay verilmiyor. Reklam katılım ücreti yoktur.

NESA ofis mobilyası bayilik şartları son derece makuldür. Markanın ortalama kar marjı %45 tir. Yatırımın geri dönüş süresi ortalama 1-6 aydır. Girişimciye verilen destekler sırasıyla personel desteği, eğitim desteği, proje desteği, pazarlama desteği, ortak reklam kampanyasıdır. NESA ofis mobilyaları kendi ürün mimarisiyle kendine özgü bir şirkettir. Sahibi Sadi Tali beydir. Yeri Denizli’dir. Telefonu 0 258 371 65 54 web adresi www.nesamobilya.com

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap