Rent A Car Bayilik

National Rent A Car Bayilik

National Rent A Car Oto Kiralama Bayilik
National Rent A Car Oto Kiralama Bayilik
Bayilik.Gen.tr

National Rent A Car

National rent a car araç kiralama hizmeti vermek amacıyla 1990 yılında kurulmuştur. Firma kısa sürede büyüyerek sektörün öncüsü haline gelmeyi başarmıştır. Emin adımlarla hızlı şekilde ilerlemesinin nedeni alanında uzman ve dev bir kadro ile bir araya gelerek yenilikçi ve araştırmacı hizmet anlayışına sahip olmalarıdır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka tüm dünyaya hizmetini tanıtmak ister.

National rent a car 1997 yılı itibariyle Türkiye lisanslı devam eder. 2007 yılı itibariyle büyümeye başlayan marka bayilik veren firmalar arasında yer almış ve 20 ilde başta önemli havalimanlarının olduğu yerlerde hizmet vermeye devam etmiştir. Firma kaliteden ödün vermeden hizmetlerine devam eder.

National Rent A car Bayilik şartları

National rent a car kurulduğu günden itibaren hızla büyümeye devam etmiştir. 46 noktada hizmet veren marka bayilik veren firmalar arasında yer alır. Geniş araç filosuna sahip olan markanın 1600 adet aracı bulunur. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistem Belgesi sahip olup çalışmaları belgeli olarak devam etmektedir. 50 yılı aşkın zaman diliminde hızlı bir şekilde büyüyen marka araç kiralama bayiliği vererek daha fazla kitleye ulaşır.

National rent a car araç kiralama kurulduğu andan itibaren sektörde hızla büyüyen ve yenilikçi bakış açısıyla yeni soluk kazandıran firma bayilik veren firmalar arasında bulunur. Bayilik vereceği kişilerinde aynı kendisi gibi yenilikçi ve azimli olmasını ister. Girişimci, iletişim yönü güçlü, güler yüzlü ve müşteri odaklı olan kişiler bayilik verirken öncelikli listelerindedir.

National rent a car araç kiralama ile çalışmak istiyorsanız telefon ederek gerekli bilgileri alabilir. Ardından bayilik için başvuruda bulunabilirsiniz. Gerekli olan şartları firma yetkilileri size görüşme sırasında söylerler. Bayilik şartlarında anlaşmanız halinde bayilik sözleşmesi imzalanarak her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Araç kiralama bayiliğini aldıktan sonra size gerekli olan pazarlama, işletme hizmet eğitimi verilir ve bölge desteği sunulur.

National rent a car araç kiralama bayiliği vererek pek çok girişimciye destek olur nitelikte çalışmalara imza atar. Marka yılların verdiği tecrübeyi ve deneyimi girişimcilerin hizmetine sunar. Yapmış olduğu çalışmalarla her zaman girişimciye destek olan marka girişimciye kendi işini kurma fırsatı ve sıfır risk ile işe başlama fırsatı sunar. National rent a car araç kiralama vermiş olduğu bayilik ile birlikte yeni Pazar alanı elde edecek ve daha çok müşteri kitlesine ulaşabilecektir. Sektörün öncüsü olan firma ile çalışmak her zaman için ayrıcalıktır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

5 Yorum