Bayilik Veren Akaryakıt İstasyonu Firmaları ve Yağ Markaları

Mottoil Bayilik Şartları

Mottoil Bayilik
Mottoil Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

30 YILIK DENEYİMİYLE MOTTOIL AİLESİ BAYİLİKLERİ

Türkiye’de 30 yılı aşkın deneyime sahip olarak otomotiv sektörünün oto yağlama ve motosiklet yağlama hizmetlerini sunmasının yanı sıra daha birçok petrokimya alanına yönelik hizmetlerini otomotiv sektörüne taşıyan Mottoil Endüstri ve Petrol Ürünleri Otomotiv Sanayi Ltd istikrarlı büyümesine bir hamle yapmak gerekiyor.

Türkiye genelinde bayilikler kurulmasını kararlaştırmış olarak bu ailenin bir parçası olmaya karar vermiş herkesi bünyesinde hizmet etmeye davet etmektedir. Birçok tecrübeli hizmet anlayışının bir gereği olarak bayiliklerin de bu deneyimden haberdar olabilmesi için en yeni eğitim desteklerini bayiliklerine aktarmak için yanlarında yer alacağını belirtmektedir.

Yine bunun yanı sıra müşterilerine en kaliteli ve en tecrübeli olduğunun bir göstergesi olarak hedeflemiş olduğu bayiliklerine en yeni ürünlerini de sunarak bu ürünlerin müşterilerine doğrudan kendi imalatı üzerinden satılmasını istemektedir. Ayrıca önemli olarak mottoil endüstri ve petrol ürünleri Mottoil Bayilik Şartları  şartları arasında yerini almaya devam eden bayilik kurulacak yerin ortalama sermayesi hakkında herhangi bir koşul aranmamakla birlikte minimum olarak 5.000 TL gibi bir sermayenin bayiliğin ilk başlangıcı için minimum değer olabileceği söylenebilir. Sadece otomobil üzerine değil mottoil endüstri ve petrol ürünleri bayilik şartları olarak motosiklet üzerine de satışlar yer almaktadır.

Kayhan Kayserili ile irtibata geçilerek bayilik üzerine bilmek istenilenler hakkında detaylı bilgilerin alınacağı Mottoil üzerine sarf malzemeleri, oto bakım ürünleri, 4T motosiklet yağları ile aerosol yağlar gibi farklı alanlara yönelik hizmetler için doğrudan irtibat kurularak mottoil endüstri ve petrol ürünleri bayilik koşulları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak mümkündür.

Ortalama olarak kazançların ne doğrultuda olacağına dair henüz belirtilen bir sayı olmasa da bu sayının yüzdenin yarısına kadar olabileceği rahatlıkla söylenebilir. Bununla birlikte ayrıca bayilikler tarafından projelerin de desteklenmesine yönelik teşvik katılımı sayesinde bu kazancın daha da artırılmasına yönelik bir bilgi rahatlıkla verilebilir. Bütün bunların aktarılmasının yanı sıra ayrıca yine petrol ürünleri olarak benzin gibi önemli motorinler üzerine de satışların gerçekleştirileceği bir bayilik olması nedeniyle son derece önemli bir bayilik konumu belirlenmektedir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap