Araç Takip Sistemi Bayilik

Mobilaks Araç Takip Bayilik

Mobilaks bayilik
Bayilik.Gen.tr

MOBİLAKS İLE ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİ BAYİLİĞİ

Bildiğiniz gibi bayilik veren firmalar ile araç takip sistemleri günümüzde arabalar ile iş yapan pek çok sektör tarafından kullanılmaktadır. Minibüslerden taksilere; araç filolarında kiralık araçlara kadar pek çok alanda kullanılan araç takip sistemleri günümüzün en teknolojik ve en çok kar bırakan işleri arasında yer almaktadır.

Araç takip sistemleri hakkında kısaca açıklama yapmak gerekirse içerisinde konum belirleyici cihaz ve m2m sim kartı bulunan bir cihazın aracınıza takılması durumunda kurulan sistem üzerinden aracınızın veya araçlarınızın tümünün anlık olarak durumunu görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca tarih sınırlaması olmaksızın araçlarınızın hangi tarihte nerede olduklarını, kaç kilometre yol kat ettiklerini, hız aşımı yapıp yapmadıkları gibi bilgilere kolayca erişebilirsiniz.

Mobilaks araç takip sistemleri bayilik şartları çerçevesinde bulunduğunuz ilde kısaca ats olarak adlandırılan araç takip sistemlerinin satışını gerçekleştirebilirsiniz. Mobilkas firması yapı itibariyle ülke genelinde araç takip sistemleri genelinde hizmet sunan profesyonel bir araç takip sistemi tedarikçisidir. Firmanın marka değeri ve kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda ilinizde ve hatta bölgenizde lider araç takip sistemleri satıcısı konumuna yükselebilirsiniz.

Firmanın bayilik konusunda hassasiyet gösterdiği mobilaks araç takip sistemleri bayilik şartları çerçevesinde hareket etmeyi taahhüt etmeniz durumunda firma sizlere belirli bir süre için markasını kullanma imkânı sunmaktadır.

Eğer siz de teknolojiye uygun olan ve adınızı geniş müşteri kitlelerine duyurabileceğiniz bir sektörde iş yapmak istiyorsanız Mobilaks firmasının bayiliğini alarak hayal ettiğiniz işe kavuşabilirsiniz. Söz konusu ats sistemleri hem firmaya ve hem de bayiye ciddi anlamda gelir getiren cazip bir iş fırsatıdır.

Mobilaks araç takip sistemleri bayilik koşulları arasında firmanın en çok önem verdiği ve üzerinden hassasiyetle durduğu konulardan ilki bayilik sözleşmesi yapacak şirketin Mobilak hizmetlerini en iyi şekilde tanıtabilecek kapasitede olmasıdır. Bu nedenle firma; bünyesinde kalifiye ve ats konusunda uzman personellerin işe alımını şart koşmaktadır. Ancak sadece tecrübe bayilik için yeterli değildir. Bayi sahibi de dâhil olmak üzere tüm bayi personelinin Mobilaks genel merkezinde 3 gün süre ile araç takip sistemleri kurulum, onarım ve takibiyle ilgili eğitime katılmaları şarttır. Mobilaks araç takip sistemleri bayilik koşulları hakkında ayrıntılı bilgi firmanın satış ve bayilik ekibi tarafından verilmektedir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap