Bayilik ve Franchising Veren Kahve Firmaları

Mirliwa Kahve Bayilik

Mirliwa Bayilik
Mirliwa Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Mirliwa Kahve

Uzun yıllardan beri, özverili bir çalışma ile dünyanın en iyi kahvesini kaliteli ve keyifli zaman geçirilebilmeleri için müşterilerine sunan Mirliwa Kahve; tüm kültürel değerleri ve kahveye olan sevgiyi müşterileriyle buluşturmaktadır.

Mirliwa Kahve kimliğiyle iş yapmak isteyen işletmecilere bayilik veren yetkililer; alışveriş merkezi, cadde ve plaza konsepti ile Türkiye’nin pek çok ilinde Mirliva Kahve’nin adını duyurmaktadır. Mirliva Kahve Bayilik Şartları; kafe zinciri ağını büyüterek, birçok farklı hayran kitlesi elde etmeyi amaçlamakta ve her geçen gün büyümek için çok çeşitli prosedürler sunmaktadır.

Birçok girişimcinin “Mirliwa Kafe” adıyla ve franchising iyle yola çıkmasındaki amaç, Mirliwa Kafe’nin ciddi paralar kazandıracağına olan inanç ve dışarıda hoşça zaman geçirip bir yudum eşsiz tattaki kahveyi içmek isteyen tüketicileri kaliteyle buluşturmaktır. Mirliwa Kahve, kaliteyi uygun fiyata sunan bir işletmedir. Biraz klişe olacak ama muhteşem anların tanığı olan ve hiçbir zaman eskimeyecek bir değere sahip olan Mirliwa Kahve’nin kalitesini müşterileriyle buluşturmak isteyen birçok işletmeci bayilik şartları ne kadar katı veyahut esnek olsa da vazgeçmiyor ve bayilik şartlarını kabul ederek, tercihlerini “Mirliwa Kahve’den” yana kullanıyor. Mirliwa Kahve Bayilik Şartları için kalite, aslında işçilik ve çalışanların hata oranının az olduğuna göre ölçülmektedir.

Mirliwa Kahve Bayilik Şartları

Gerek servis yapımında hız ve dikkat gerekse kahvenin hijyeni ve insanların sağlığını düşünerek alınan önlemler çağın şartlarına uyum sağlaması bakımından önemlidir.

Çünkü kaliteli içecek-yiyecekler çok tercih edildiği için her kafe olduğu gibi Mirliwa Kahve’ de kaliteli ürün tercih etmek zorundadır. Mirliwa Kahve Bayilik Şartları, da özel ölçületlerle üretilmiş ve profesyonelce seçilmiş kahveler tercih edilir. Mirliwa Kahve Bayilik Şartları gereği, kafenin piyasa araştırması yapılır ve piyasa da gezerken tüm kafelerin karlılık oranı, zarar oranı gözlemlenir ona göre kampanyalar düzenlenir.

Mirliwa Kahve Bayilik Şartları; müşterilerin haklarını, zevklerini gözeterek hareket etmektedir. Mirliwa Kahve menülerinde geniş bir çeşitlilik bayilik için çok önemli bir ölçüttür. Mirliwa Kahve Bayilik Şartları dikte alınarak, yapılan franchising ve menülerdeki düzenlemeler insanların güvenini kazanmış, kalitesi kanıtlanmış ve birçok başarıya imza atan bir işletme durumuna getirmiştir.Ayrıca Mirliwa Kahve’ de çalışan personeller, insanlara onlıne olarak internet sitesi üzerinden yardım eder, müşterilerin sorularını cevaplar.

Firma Bilgileri
Yetkili Firma Oliva Gıda
Kuruluş 2014
Toplam Çalışan Sayısı 15
Toplam Şube Sayısı 3
Son 1 yılda Açılan Şube 14
Hedeflenen şube sayısı 100

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 25.000 TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 30.000 TL
İsim Hakkı Bedeli  Belirtmemiş
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  6-12 AY
Ortalama Kar Marjı %25
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap