Lastik & Jant Bayiliği Veren Firmalar

Michelin Bayilik

michelin lastik bayilik
michelin lastik bayilik
Bayilik.Gen.tr

Michelin

Michelin lastikleri 1996 yılında kurulmuştur. Türk Pazar alanında lastik sektöründe otomobil, kamyonet, tarım, iş makinası, forklift, ağır vasıta gibi her türlü aracın lastiğini satan firma bayilik veren firmalar arasında yer alır. Önceliği müşteri memnuniyeti ve can güvenliği olan firma lastik bayiliği vererek Türkiye ve tüm dünyada tanınırlığını artırmak ve daha fazla kesime hitap etmek istiyor.

Michelin lastikleri Türkiye’de 1936 yılından bu yana kaliteli ve güvenilir üretim yaparak kitlesini her geçen gün artırmıştır. 300 üzerinde bayisi olan marka franchise veren firmalar arasında yer alır. Sektörün öncüsü olan marka güvenili ve kaliteli hizmet anlayışından dolayı hemen hemen tüm sürücüler tarafından tercih edilen markadır.

Michelin lastik bayilik şartları

Michelin lastikleri alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla yılların eskitemediği, kaliteli ve güvenilir hizmet sunan markadır. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka girişimcilere destek olan çalışmalar sergiler. Girişimci ile yılların getirdiği tecrübeyi paylaşarak onların sıfır risk ile iş hayatına başlamalarında etkin rol oynar. Yeni Pazar alanı yaratmak ve var olan müşterilerine yenisini eklemek isteyen marka franchise veren firmalar arasındadır.

Micheline lastikleri dünyada bir ilk gerçekleştirmiş ve ilk enerji tasarrufu sağlayan lastiği üretmiştir. Yenilikçi ve çevre dostu olan marka bayilik veren firmalar arasında bulunur. Bayilik vereceği kişinin de yenilikçi, yaratıcı, işi kendi işi gibi sahiplenen, iletişim yönü güçlü insanlar olmasını ister. Güler yüzlü müşteri memnuniyetine önem veren insanlara kendi işinin patronu olma fırsatı sunana michelin lastikleri dev kadro ile çalışır.

Michelin lastikleri bünyesine sizde dahil olmak istiyorsanız bayilik için başvurmanız yeterli olacaktır. Firma yetkilileri bayilik için başvurunuzu inceledikten sonra sizi görüşmeye çağırırlar. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka size görüşme sırasında isim hakkı ve kurulum bedeli isteyip istemediklerini anlatır. Açılacak iş yerinin ne gibi özelliklere sahip olması gerektiğinden bahseder.

Michelin lastikleri bünyesinde çalışan uzman kişilerle bayilik şartlarında anlaşmanız takdirde bayilik anlaşması imzalanır. Anlaşmadan sonra lastik bayiliği almaya hak kazanırsınız. Firma yetkilileri size ilk günden itibaren gerekli olan pazarlama, işletme ve hizmet eğitiminin verir. Aynı zamanda personel ve lokasyon desteği yanında bir de bölgesel destek verir. Bayilik veren firmalar arasında olan marka tüm reklam ve tanıtım çalışmalarını kendisi yürütmektedir.

Michelin lastikleri ile bayilik aldığınız takdirde kısa süre içinde yapmış olduğunuz yatırımın % 100 kazanca dönüşmesine şahit olursunuz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum

  • Sayın Elif hanım,
    Öncelikle yaklaşımınız için teşekkür ederim.
    Michelin Lastik bayiliği alma konusunda nasıl yardımcı olabilirsiniz.Şartları nedir, Ne kadar sermaye gerekmektedir, kar marjı nedir? Bu gibi konularda aydınlatırsanız sevinirim