Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Meşhur Adıyaman Samsat Çiğköftecisi Bayilik Şartları

Meşhur Adıyaman Samsat Çiğköfte Bayilik Şartları
Meşhur Adıyaman Samsat Çiğköfte Bayilik Şartları Fotoğrafı
Bayilik.Gen.tr

MEŞHUR ADIYAMAN SAMSAT ÇİĞKÖFTECİSİ

2010 yılında kurulan meşhur Adıyaman Samsat çiğköftecisi, sektöründe zirveyi kimseye kaptırmamaktadır. Türkiye ve Avrupa ülkelerinde şubesi bulunan firma, işleri daha büyütmeye karar vermiştir. Bayilik vererek, Türkiye’nin her ilinde işsiz girişimcilere iş olanağı sunar. Geleneksel lezzeti,  usta kadrosu ile hijyenik ve temiz ortamda hazırlamaktadırlar. Meşhur Adıyaman Samsat çiğköfte, 400 yıllık lezzeti, fast food olarak her yaş grubuna sevdirmeyi başarmıştır.2012 yılında Bulunduğu il ve ilçede örnek gıda tesisi ödülünü almıştır.200’den fazla bayi ile yoluna devam eden kuruluş, yeni bayilikler vererek sektörde emin adımlarla ilerlemeyi planlar. Yılların getirdiği tecrübe ile bir yiyenin bir daha tadını unutamayacağı çiğköfte yapmaktadırlar. Çiğköfte dışındaki lezzetlerinde de geleneksel tadları sergiler.

MEŞHUR ADIYAMAN SAMSAT ÇİĞKÖFTECİSİ BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Girişimcilere fırsat sunan firma, onları zorlamak istemiyor. Bayilik için gerekli şartları yerine getirdiğiniz takdirde, sizinle bayilik anlaşması yapıyorlar. Bayilik için tek yapmanız gereken bayiliği açmayı düşündüğünüz şehirde, dükkân bulmaktır. Dükkânı bulduktan sonra Meşhur Adıyaman Samsat çiğköftecisini arayıp, müşteri danışmanlarından yardım alabilirsiniz. Müşteri danışmanları size yardımcı olmak için ücret talep etmeden bulunduğunuz şehre gelirler. Müşteri temsilcileri dükkân içinde elektrik tesisatını ve boya rengini belirliyorlar.

Samsat çiğ köfteci 2 türlü bayilik sözleşmesi yapmaktadır. Bunlar şu şekildedir:

1.Bayiliğe karar verdiğinizde müşteri temsilcileri, her iki tarafın hakkını korumak için sözleşme hazırlar. Sözleşmede katı kurallar yoktur. Sözleşme imzalandığında 2000 TL bayilik ücreti alınır. Buna karşılık Samsat çiğköfte size dükkân açılışınızda ücretsiz olarak 150 kg çiğköfte gönderir. Bunun dışında; 2.000 adet magnet, 2.000 adet broşür, Samsat çiğköftecisi tarafından size verilecektir.

2.Samsat Çiğköftecisi ile çalışmaya karar verdiğinizde müşteri temsilcileri her iki tarafın hakkını korumak için sözleşme imzalattırır. Katı kuralları yoktur. Sözleşme karşılığında 40 kg bedelsiz çiğköfte gönderilir. Bunun dışında 2.000 adet magnet, 2.000 adet broşür, Samsat çiğköftecisi tarafından size verilecektir.

Bayiliği aldığınız an Samsat çiğköfteci size her ay en az 24 kg. çiğköfte gönderir. Bu miktar sizin satış grafiğinize göre 60 kg’a kadar çıkabilir. Sizin dükkân için yaptığınız fiyatlandırmaları tespit edip, ona göre fiyatlandırma listesi çıkarırlar. Çiğköfte dondurma, Samsat, soğuk sadviç ve çiğköfte burger gibi yeniliklerde yapar.

Bayilik fırsatlarından yararlanmak için en alt konsepte 7000 TL, en üst konsepte 1500 TL ödemeniz yeterli olacaktır.

Lezzet ve kaliteyi uygun fiyata sunmayı prensip edinen firmamız, yeni ürünler sunma konusunda sürekli olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 2010 yılında Samsat Çiğköfte adı altında kurulan şirketimiz her geçen gün yeni bayileri,yeni konseptleri ve yeni ürünleri ile sektördeki yerini zirveye taşımaktadır.

Vizyonumuz
Samsat Çiğköftecisini yurdun dört tarafında bilinen bir marka haline getirmektir. Kalite ve hijyeni ön planda tutarak müşteri beklentilerini ve memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak, yenilenen konsepti ve ürün çeşitliliği ile Samsat Çiğköfte Ailesine yeni bireyler eklemek amacıyla hedeflerimize ulaşmaktır.

Misyonumuz
Sağlıklı ve hijyenik ürünler sunmak, toptan kalite geleneği oluşturmak müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılamaktır. Samsat Çiğköfte olarak gün geçtikçe artan bayi sayısı ile Samsat Çiğköfte Ailesine yeni çalışma arkadaşları katarak,Türkiye’nin her yerine hizmet ve kalitemizi sunmak.Yenilenen ürünlerimiz ve ürün çeşitliliğimiz ile Sektördeki yerimizi zirveye taşımak ve devamlılığını sağlamaktır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap