Dondurma Bayiliği Veren Firmalar

Margido Dondurma Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

Margido Dondurma Bayilik Şartları
Margido Dondurma Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

Margido Dondurma

25 yıllık tecrübesi olan Margido Dondurma sektörün öncüleri arasındadır. Margido Dondurmanın önceliği insan ve insan sağlığıdır. Kalite politikasına bu açıdan yön verir. Üretimini yaptığı dondurmalar, temiz ve hijyenik alanlarda üretilmektedir. Üretim tesislerinin bakımı belirli periyotlarla tekrarlanmaktadır.

Firma üretim aşamasında ilk olarak süt analiz laboratuvarlarını kullanmaktadır. Dondurmanın özünü oluşturan sütler, analiz edildikten sonra kullanılır. Dünya standartlarında üretim gerçekleştiren firma günlük 72 ton dondurma yapmaktadır. Geleneksel lezzetimiz olan Kahramanmaraş dondurması yanında ayrıca 17 çeşit aromaya sahip dondurma da üretmektedirler. Bayilik veren firmalar arasında olan kuruluş, tüm dünyaya lezzetli Kahramanmaraş dondurmasını tanıtmak ister. Firma ürettiği dondurmalarda doğal ve katkısız malzemeler kullanmaktadır.

Margido Dondurma Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

Girişimcilere kendi işlerinin patronu olmaları için imkân sunan Margido Dondurma bayilik vermeye devam etmektedir. Firma verdiği bayilik ile geleneksel lezzetimiz olan Kahramanmaraş dondurmasını ve diğer 17 çeşit aromaya sahip dondurmayı daha fazla kitleye ulaştırmayı amaç edinir. Verdiği bayilik ile yeni Pazar alanına sahip olacaklardır. Bu yüzden Bayilik vereceği yatırımcıya elinden gelen yardımı yapmaktadır. Yatırımcı bayilik alarak, firmanın bunca yıllık tecrübesini, lezzetini ve markasını satın alacaktır. Bayiliği nerede açarsa açsın firmanın müşteri potansiyelini kullanabilecektir. Firma yatırımcıdan şunları beklemektedir:

          Açacağı bayiliğin yaya ve araç trafiğini olduğu alanlarda olmasını ister.

          Yatırımcının firma ile aynı vizyon ve misyona sahip olmasını ister.

          Yatırımcının girişken, cesur ve dürüst olmasını ister.

Firmadan bayilik almak istiyorsanız, öncelikle firmaya bayilik için başvuru yapmanız gerekir. Firma sizinle görüşmeleri sırasında franchising bedelini size söyleyecektir. Firma yetkilileri başvurunuz olumlu değerlendirirse sizinle bayilik anlaşması imzalanır. Bu anlaşma ile her iki tarafın hakları koruma altına alınmaktadır.

Firma anlaşmayı imzaladığınız ilk günden itibaren size gerekli olan eğitim verir. Size ve yanınızda çalıştıracağınız personele pazarlama, sunum ve işletme eğitimi verirler. Bu eğitim ara dönemlerde devam eder. Firma yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an sizin yanınızda olacaktır. Açılacak bayiliğin reklam ve tanıtım çalışmalarını firma yürütür.

Bu çalışmalardan ücret almaz. Firma dondurmaların dağıtımını günlük olarak yapar. Ürünler soğutucularla şubelere ulaştırılır. Firma açılışa özel hediye gönderir. Hediyelerin satışı ile ilk kazancınızı elde edersiniz. Daha sonra yapacağınız satışlarla, kazancınız % 100 artacaktır. Firma dondurmalarını temiz, güvenli ve hijyenik şartlar altında dağıtır. Müşteri memnuniyetine önem veren firma, sunumlarını en iyi şekilde gerçekleştirir. 

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap