Dondurma Bayiliği Veren Firmalar

Marasta Dondurma Bayilik Şartları

Marasta Dondurma Bayilik Şartları
Marasta Dondurma Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

Marasta Dondurma

Malatya ve Kahramanmaraş illerinde 30 yıllık satış ve üretim tecrübesine sahip olan Marasta dondurma, bu tecrübesini 2006 yılında üretim tesislerinde kullanmaya karar vermiştir. Geleneksel lezzetimiz olan Kahramanmaraş dondurmasını üretim tesislerinde yapmaya başlamıştır. Temiz ve hijyenik üretim tesislerinde üretilen dondurmalar sağlık açısından sorun teşkil etmez.

Firma üretim için gerekli olan tüm belgelere sahiptir. 52 çeşit dondurma yapan firma, üretimde doğal ve katkısız malzemeler kullanmaktadır. AB standartlarında üretim yapan firma, lezzetli dondurmalarını tüm dünyaya tanıtmak için Bayilik veren firmalar arasında bulunur.

Firma, Adana yolu üzerinde 5000 m2’lik fabrika üretim tesisinde günlük 1000000 kg üretim yapmaktadır. Yaptığı üretim günlük ve taze olarak şubelere gönderilir.

Marasta Dondurma Bayilik Şartları Ve Franchisig Bedeli

Düşük maliyete, yüksek kazanç elde etmek yatırımcılara bayilik veren firma, girişimcilere kendi işlerinin patronu olmaları için imkan sunmaktadır. Marasta Dondurma kaliteli, güvenli ve temiz üretimini herkese tanıtmak için bayilik verir. Verdiği bayilik ile daha fazla kesime ulaşabilir ve yeni Pazar alanı kazanmış olur. Yatırımcı, firmanın bunca yıllık tecrübesini, lezzetini ve markasını kullanabilir.

Ticaret hayatında hiçbir tecrübesi yoksa eğer firmanın sahip olduğu bilgi birikiminden faydalanabilir. Firma, yatırımcılardan öncelikle kendi vizyon ve misyonlarına uygun davranmasını ister. Dürüst, çalışkan ve girişimci yatırımcılarla çalışmak öncelikleridir. Firma bayilik açılacak ilde, bayiliğin yaya ve araç trafiğinin en yoğun olduğu yerlerde olmasını ister.

Açılacak bayiliğin konseptinin firmanın belirlediği konsepte uygun olarak yapılması en önemli unsurdur. Firmadan bayilik almak için iletişim numaralarından irtibata geçmeniz gerekir. Bayilik başvuru formunu doldurup, firmaya göndermelisinizdir. Firma yetkilileri başvuru formunuzu inceledikten sonra size olumlu dönüş yaparlarsa, sizinle bayilik anlaşması imzalamak isterler. Bayilik anlaşması her iki tarafın haklarını korumaya yöneliktir. Firma franchising bedelini sizinle görüşmeleri sırasında söyleyecektir.

Açılacak olan bayiliğin reklam ve tanıtım çalışmalarını firma ücretsiz olarak yapar. Açılacak olan bayiliğin dekorasyon çalışmalarında yardımcı olurlar. Firma ilk günden itibaren size ve yanınızda çalıştırmak istediğiniz personele pazarlama, sunum, iletme eğitimi verir. Bu eğitimler ara dönemlerde devam eder. Firma yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an alanında uzman ve deneyimli personeli ile yanınızda olacaktır.

Üretimini yaptığı dondurmaları bayiliklere günlük olarak dağıtır. Dağıtılan bu dondurmalardan en kısa sürede kazancınızı % 100 artıracaksınızdır. İlk güne özel verilen hediyelerin satışından ilk kazancınızı elde edebileceksinizdir. Marasta dondurma ile çalışmanın ve bu aileye üye olmanın keyfini yaşayacaksınızdır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap