Dondurma Bayiliği Veren Firmalar

Maraşhan Dondurma Bayilik Şartları

Maraşhan Dondurma Bayilik Şartları
Maraşhan Dondurma Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

Maraşhan Dondurma

  Maraşhan Dondurma 2004 yılında üretime başlamıştır. Firmanın amacı 300 yıllık geçmişi olan lezzetini sütünden alan Kahramanmaraş dondurmasını tüm dünyaya tanıtmaktır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan kurum,  dondurmanın lezzetini Ahir dağında yetişen sahlep ve keçi sütüne borçludur. Hünerli ustaların elinden çıkan dondurma Türk damak tadını en iyi şekilde yansıtmaktadır. Firma geleneksel lezzeti isimlerine de yansıtmıştır.

Maraşhan Dondurması derken, sundukları lezzetin Maraş’a ait olduğunu belirtmek istemişlerdir. Han eki ile de geleneksel olduğunu vurgulamışlardır. Firma üretim için gerekli olan tüm belgelere sahiptir. Temiz ve hijyenik alanda yapılan üretimlerde son teknoloji kullanılmaktadır. Üretimde kullandığı tüm ürünler doğaldır. Firma dondurmanın 17 çeşidini yapmaktadır.

Maraşhan Dondurma Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

  Girişimcilerin kendi işlerinin patronu olması için fırsat sunan firma, bayilik vermektedir. Firma verdiği bayilik ile daha fazla kitleye ulaşmayı amaçlar. Firmanın verdiği bayilik, yeni Pazar alanı demektir. Bu yüzden firma yatırımcıları sıkmak istemez. Yatırımcı firmanın bunca yıllık tecrübesini, markasını ve lezzetini kullanacaktır. Bu yüzden işe bir adım önde başlar. Hangi şehirde olursanız olun firma bayilik vermeye hazırdır.

Bayilik vereceği kişinin firmanın vizyon ve misyonuna uygun hareket etmesini ister.  Bayilik açacak olan kişinin girişimci, cesur, dürüst ve çalışkan olmalıdır. Maraşhan Dondurma, bayilik verdiği herkese gerekli olan pazarlama, işletme ve sunum eğitimlerini vermektedir. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda olacaktır. Alanında uzman ve donanımlı ekip her an sizin anınızda olacaktır. Firmadan bayilik almak için öncelikle firmanın internet sitesinde bulunan bayilik başvuru formunu doldurmanız gerekir. Doldurduğunuz başvuru formunu inceleyen firma yetkilileri size dönüş yapacaktır.

Franchising bedelini görüşmeniz sırasında söylerler. Gerekli şartlar sağlandıktan sonra bayilik anlaşması imzalanır. Bu anlaşma ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Firma bayilik açılacak olan iş yerinin yaya ve araç trafiğinin en yoğun olduğu yerlerde olmasını ister. Açılacak olan iş yerinin konseptinin firmanın belirlediği standartlarda yapılması önemlidir. Firma bu konuda ayrıca özen ister. Bayilik açılışında yürütülecek reklam ve tanıtım çalışmalarında firma yardımcı olacaktır. Bu yardımdan ücret talep etmezler.

  Firma açılışa özel bayiliklere hediyeler verir. Bu hediyelerin satışından ilk kazancınızı elde edebilirsiniz. Daha sonra firmanın eşsiz lezzete sahip olan dondurmalarını satarak kazancınızı % 100 artırırsınız. Düşük maliyete büyük kazançlar elde edersiniz. Firmanın enfes lezzetini sizde kısa süre içine yapabilirsiniz. Müşteri potansiyeliniz daha da artacaktır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap