Cafe Bayiliği Veren Firmalar

Mado Bayilik Şartları

Mado Bayilik
Bayilik.Gen.tr

MADO İLE TATLI KAZANÇLAR

Türkiye’nin en tatlı markası olan Mado ürünlerinin güzelliği karşısında sizlerin de kazanması için fırsatlar sunuyor.

Yaklaşık 150 yıldan bu yana gelen bir lezzet olan dondurma günlük 120 tonluk dondurma ve bunun yanında tatlı üretimi ile Türkiye’nin öncü markası ve dondurma denince akla gelen ilk isimdir. Daha fazla kişinin enfes dondurma ve tatlılarından tatmasını isteyen MADO franchising sistemi ile sizlere bayilikler vererek sizleri ve müşterilerinizi memnun etmektedir.

MADO genç ve girişimci beyinlere yeni kazanç kapılarını sonuna kadar aralamakta ve pazardan sizin de faydalanmanızı sağlamaktadır. Türkiye’nin akla ilk gelen dondurma ve tatlı markası olan MADO’nun bayiliğini almak için neler yapılmalı ve nasıl müracaat edilmeli ?

Sizde MADO markası ile kazanmak istiyorsanız aşağıda sizler için derlediğimiz bilgilere göz atın.

Türkiye’de tatlı, pasta ve dondurmanın öncü markası MADO daha çok müşteri portföyüne ulaşmak için sizlere bayilik vermektedir. MADO vermiş olduğu franchising MADO ismi ile açılacak kafelerde tatlı, pasta, sahlep, dondurma ve diğer içecek türlerinin satılması hedeflenmektedir. Bayilik şartları için MADO cafe/tatlı/pasta bayilik için öncelikle işyerinizin bulunduğu alan çok önemlidir.

İşyerinin müşterilerin rahatlıkla araçlarını park edebilecekleri, kesinlikle bahçe ve ya terası bulunan, kalabalık bir alanda, yaya ve ya cadde üzerinde olması önemlidir. 200 metre üzeri olarak tercih edilen işyerleri olmalıdır. MADO nokta bayilikleri içinse paket satışın daha ağırlıkta olduğu 20 ile 40 metre büyüklük aralığında, avm ve ya market kasa çıkışlarında bulunması baz alınmaktadır.

Sizde MADO’nun tatlı dünyası ile kazanmak için bizimle iletişime geçin. Türkiye’nin en tatlı mağazası sizleri kazançları ile müşterilerinizi ise ağızda bıraktıkları enfes tatlar ile memnun edecek.

Bayilik başvurusu yapmak için bizimle iletişime geçen ve MADO’nun tatlı dünyasına adım atın.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

3 Yorum